MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Karpacka Pracownia Pantomimy czeka – są już zapisy

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 22 lipca 2013, 10:16
Aktualizacja: 10:18
Autor: UM Karpacz
Do udziału w Karpackiej Pracowni Pantomimy zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się teatrem, zwłaszcza pantomimą i teatrem ruchu oraz tych, którzy choć nie mają jeszcze doświadczenia w tej dziedzinie, chcieliby poznać tę formę sztuki – zachęcają organizatorzy. Można już się zgłaszać.

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby spotkać się z wybitnymi aktorami Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, którzy z wyłonioną grupą osób poprowadzą warsztaty artystyczne oraz przygotują spektakl wieńczący projekt.

Warsztaty artystyczne odbywać się będą w formie trzech weekendowych zjazdów: we wrześniu, w październiku i w listopadzie, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu.
 
Zapraszamy chętnych w wieku od 14 lat z całej Polski oraz pięć osób z Karpacza. Zamkniętą grupę warsztatową – wyłonioną podczas rekrutacji – stanowić będzie – 11 osób –z całej Polski (zobligowaną do opłat za każdy zjazd) oraz do 5 osób z Karpacza w wieku od 15 roku życia (uczestnictwo bezpłatne).
 
Zgłoszenie, które powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania oraz przebieg dotychczasowego doświadczenia scenicznego, należy nadsyłać na adres: biuro@fundacjapantomima.pl lub kontaktować się telefonicznie, numer 880-149-132.
 
Projekt Karpacka Pracownia Pantomimy realizowany jest przez Fundację Pantomima w okresie od 01.06.2013-31.12.2013r. przy wsparciu finansowym Gminy Karpacz we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szef gangu zatrzymany

Zatrzymany za narkotyki

Śmierć na żwirowni

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~karpp 22-07-2013 13:50
Karpaczańska, taka mała różnica :)
~Nie, 22-07-2013 21:35
jeżeli pantomima to karpacka. Karpaczańska znaczy trefna!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Oznakowanie poziome (prawie) odnowione  

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Czytelniczka: drogo i brudno

Burmistrz spotkał się z siatkarzami Mini Volley

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
693
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%