MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karol Nienartowicz w sobotę w Książnicy

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 16 maja 2018, 11:15
Aktualizacja: 11:22
Autor: KK
Fot. Organizator
Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze zaprasza 19 maja o godz. 16.00 na spotkanie autorskie z Karolem Nienartowiczem promujące książkę "Górskie wyprawy fotograficzne".

Podczas spotkania autor opowie o trudach wędrówek górskich z aparatem na szyi, biwakowaniu w trudno dostępnych miejscach oraz pokaże wiele interesujących zdjęć obrazujących jak wygląda jego praca od kuchni.

Karol Nienartowicz od 15 lat łączy pasję fotografowania gór z pasją do podróży trekkingowych po całym świecie. W ciągu kilku ostatnich lat odwiedził z aparatem 40 krajów na 4 kontynentach. Z połączenia tych dwóch pasji powstała książka "Górskie wyprawy fotograficzne", która ma formę luźnego poradnika. Nie zawiera wyłącznie suchej wiedzy, ale całe mnóstwo barwnych historii stanowiących punkt wyjścia do bardziej uniwersalnych opowieści o fotografii pejzażowej. Na podstawie własnych przygód, doświadczeń, a nawet błędów fotograf opowiada o filozofii fotografowania w górach i nakreśla etos fotografa górskiego: kogoś, kto nie tylko fotografuje góry, ale też w nich nocuje i spędza wiele dni, a czasem tygodni.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

200 pieczątek w 24 godziny

Dobra zabawa w SOSW

To był piękny bal!

Jazzowa „Nieśmiertelna cebula” zagra w „Muflonie”

Rajd zdewastował las?

„I ślubuję Ci…” – zaproszenie do współtworzenia wystawy

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Burza na koniec festiwalu

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
227
Tak
35%
Nie
59%
Nie mam zdania
7%