MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Karnawałowe szaleństwo przedszkolaków z Sobieszowa

Wiadomości: Sobieszów
Środa, 5 lutego 2014, 9:29
Aktualizacja: 10:05
Autor: AP
Fot. agrzywacz
W taneczną podróż dookoła świata zabrał w poniedziałek (3.02) dzieci z Przedszkola nr 11 w Sobieszowie tajemniczy czarodziej. Poprowadził on wielki bal karnawałowy, który w tym przedszkolu odbywa się tradycyjnie co roku. W doskonałych nastrojach na parkiecie bawiły się wróżki, księżniczki, rycerze, piraci, kowboje, Indianie, krasnoludki, motylki, policjanci oraz Batman ze Spidermanem.

Najmłodsi mieli możliwość wspólnego tańczenia i śpiewania. Dzieci wraz z wychowawczyniami i panią dyrektor tańczyły twista, rock and rolla, sambę, walca, kankana czy kaczuszki. Nie zabrakło również konkursów, w których maluchy chętnie uczestniczyły. Najwięcej emocji wzbudził pokaz magicznych sztuczek.

- Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia – relacjonują rodzice. - Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Przestrzega przed glifosatem

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Fotocoto 6-02-2014 7:20
Kolejna kopa prywatnych zdjęć(kogo to interesuje,wystarczy kilka ciekawszych zdjęć) z małej niewiele znaczącej dla J.G. imprezy.A jeżeli nawet, to uwaga do fotgrafującego-dzieci fotografuje się z ich wysokośći więc trzeba czasami uklęknąć wtedy nie wychodzą jak potworki.
~11 6-02-2014 9:41
przestaną jak już osoba nie bdzie pracowała w jelonce to i przedszkole przestanie się promować po konkursie dyrektora
~ 6-02-2014 10:20
oj ludzie, ludzie zawiść przez was przemawia.Jak Was to nie interesuje, to po co oglądacie? Brawa dla pań z przedszkola,widać jak dzieci były zachwycone.
~Baśka 6-02-2014 12:01
Oj tam oj tam, malkontenci, super zabawa w przedszkolu. Niekiedy czytam tu o różnych przedszkolach, nie tylko o tym, więc o co walka?
~Fotocoto 6-02-2014 14:08
Tu nie chodzi o zawiść ale o fachowość i klasę.Od jakiegoś czasu redakcja wspiera się amatorsczyzną wstawiając materiały pstrykaczy obniżająć swój poziom.A dzieci niech się bawią, takie ich prawo.
~do Fotocoto 6-02-2014 14:18
Jeżeli jesteś fachowcem, to zaproponuj Jelonce współpracę, pokaż co potrafisz. Bo może się okazać że potrafisz tylko krytykować, a skoro jesteś fachowcem to zdolności obronią się same. A dzieci masz rację niech się bawią i nie psuj nam rodzicom tych dzieci, swoimi frustracjami, satysfakcji z tego że są zadowolone i szczęśliwe.
~do Fotocoto 6-02-2014 16:34
Ja widzę tu super zabawę, dzieci przepięknie przebrane i zadowolone. Gratuluję organizatorom i ich rodzicom super macie dzieciaczki. A tak na marginesie : coś mi mówi, że dyrekcja nie przyjęła pana oferty i trzeba się odgryźć - wstyd.
~..... 7-02-2014 18:07
...zgadzam się, komuś tu żal doopę ściska!!! Dzieci kochane, a panie zawsze oddane pociechom, brawa dla prekursorów wszelkich zabaw, a niech piszą o przedszkolach na portalach, komu to przeszkadza?!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Promesy dla strażaków  

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Maseczki dla szpitala

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wieża widokowa na Czerniawskiej Kopie  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
720
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%