MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Karnawał z Młynarskim na norwidowskiej scenie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 15 grudnia 2010, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: Accipiter
Fot. TEJO
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w okresie karnawału szykuje niezły kąsek dla miłośników Wojciecha Młynarskiego. Wychodząc naprzeciw fanom twórczości słynnego tekściarza i piosenkarza, Scena Dramatyczna przerodzi się w Scenę Piosenki.

Widzowie Teatru im. Norwida będą mieli okazję do spędzenia ciekawie zapowiadającego się wieczoru. Właśnie trwają próby do spektaklu muzycznego „Bynajmniej…”, w którym artyści zaśpiewają piosenki z tekstami Wojciecha Młynarskiego.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy Małgorzatę Osiej-Gadzinę i Roberta Dudzika, którzy zmierzą się między innymi z takimi słynnymi szlagierami jak „Ballada o malinach”, „Ballada o Dzikim Zachodzie”, „Bynajmniej”, „Nie opuszczaj mnie”, „Nie umiałem tak ładnie”, „Polską miłość” czy „Tak bym chciała kochać już”. Artystom Teatru im. Norwida towarzyszyć będą muzycy: Tomasz Gadzina - akordeon, Mateusz Kucuk – gitara basowa i Dominik Stankiewicz – perkusja. Autorem aranżacji wszystkich utworów jest Tomasz Gadzina, a opiekę reżyserską sprawuje Bogdan Koca.

Spektakl zainauguruje odsłonę cyklu „Scena Piosenki w Teatrze im. Norwida”. Premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku, 7 stycznia 2011 o godz. 19-ej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skarby Opactwa

Działka nad zabytek?

Otwarcie Galerii Przechodniej już w piątek

"Dusze słowiańskie. Teraz" – piękna baśń taneczna

Nadbrzeżna gotowa

Trwa rozbudowa SOSW

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1287
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%