MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karkonosze z wrocławską Akademią, Chojnik z Gryfem Świdnica...

Wiadomości: LDJM
Sobota, 20 lipca 2013, 17:52
Aktualizacja: 18:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W środę, 21 sierpnia wystartują rozgrywki Ligi Dolnośląskiej Juniorów i Juniorów Młodszych. Na inaugurację rozgrywek juniorów młodszych Karkonosze Jelenia Góra zagrają na wyjeździe z FC Wrocław Academy, Chojnik Jelenia Góra powalczy w Świdnicy z miejscowym Gryfem.

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

Kolejka: 1 w dniach 21-08-2013
ŚLĄSK WROCŁAW - NYSA KŁODZKO 2013-08-21
PARASOL II WROCŁAW - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-08-21
UNIA ZŁOTY STOK - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-08-21
FC II WROCŁAW ACADEMY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-08-21
GRYF ŚWIDNICA - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-08-21
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-08-21
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-08-21
KS II POLKOWICE - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-21

Kolejka: 2 w dniach 24-08-2013
NYSA KŁODZKO - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-24
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - KS II POLKOWICE 2013-08-24
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-08-24
CHOJNIK JELENIA GÓRA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-08-24
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - GRYF ŚWIDNICA 2013-08-24
LECHIA II DZIERŻONIÓW - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-08-24
VICTORIA ŚWIEBODZICE - UNIA ZŁOTY STOK 2013-08-24
ŚLĄSK WROCŁAW - PARASOL II WROCŁAW 2013-08-24

Kolejka: 3 w dniach 28-08-2013
PARASOL II WROCŁAW - NYSA KŁODZKO 2013-08-28
UNIA ZŁOTY STOK - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-08-28
FC II WROCŁAW ACADEMY - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-08-28
GRYF ŚWIDNICA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-08-28
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-08-28
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-08-28
KS II POLKOWICE - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-08-28
MIEDŹ II LEGNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-08-28

Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
NYSA KŁODZKO - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-08-31
ZAGŁĘBIE LUBIN - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-31
CHOJNIK JELENIA GÓRA - KS II POLKOWICE 2013-08-31
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-08-31
LECHIA II DZIERŻONIÓW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-08-31
VICTORIA ŚWIEBODZICE - GRYF ŚWIDNICA 2013-08-31
ŚLĄSK WROCŁAW - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-08-31
PARASOL II WROCŁAW - UNIA ZŁOTY STOK 2013-08-31

Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013
UNIA ZŁOTY STOK - NYSA KŁODZKO 2013-09-07
FC II WROCŁAW ACADEMY - PARASOL II WROCŁAW 2013-09-07
GRYF ŚWIDNICA - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-09-07
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-09-07
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-09-07
KS II POLKOWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-09-07
MIEDŹ II LEGNICA - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-09-07
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-09-07

Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013
NYSA KŁODZKO - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-09-14
CHOJNIK JELENIA GÓRA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-09-14
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MIEDŹ II LEGNICA 2013-09-14
LECHIA II DZIERŻONIÓW - KS II POLKOWICE 2013-09-14
VICTORIA ŚWIEBODZICE - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-09-14
ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-09-14
PARASOL II WROCŁAW - GRYF ŚWIDNICA 2013-09-14
UNIA ZŁOTY STOK - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-09-14

Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013
FC II WROCŁAW ACADEMY - NYSA KŁODZKO 2013-09-21
GRYF ŚWIDNICA - UNIA ZŁOTY STOK 2013-09-21
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - PARASOL II WROCŁAW 2013-09-21
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-09-21
KS II POLKOWICE - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-09-21
MIEDŹ II LEGNICA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-09-21
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-09-21
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-09-21

Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013
NYSA KŁODZKO - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-09-28
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-09-28
LECHIA II DZIERŻONIÓW - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-09-28
VICTORIA ŚWIEBODZICE - MIEDŹ II LEGNICA 2013-09-28
ŚLĄSK WROCŁAW - KS II POLKOWICE 2013-09-28
PARASOL II WROCŁAW - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-09-28
UNIA ZŁOTY STOK - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-09-28
FC II WROCŁAW ACADEMY - GRYF ŚWIDNICA 2013-09-28

Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013
GRYF ŚWIDNICA - NYSA KŁODZKO 2013-10-05
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-10-05
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - UNIA ZŁOTY STOK 2013-10-05
KS II POLKOWICE - PARASOL II WROCŁAW 2013-10-05
MIEDŹ II LEGNICA - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-10-05
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-10-05
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-10-05
CHOJNIK JELENIA GÓRA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-10-05

Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013
NYSA KŁODZKO - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-10-12
LECHIA II DZIERŻONIÓW - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-10-12
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-10-12
ŚLĄSK WROCŁAW - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-10-12
PARASOL II WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA 2013-10-12
UNIA ZŁOTY STOK - KS II POLKOWICE 2013-10-12
FC II WROCŁAW ACADEMY - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-10-12
GRYF ŚWIDNICA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-10-12

Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - NYSA KŁODZKO 2013-10-19
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - GRYF ŚWIDNICA 2013-10-19
KS II POLKOWICE - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-10-19
MIEDŹ II LEGNICA - UNIA ZŁOTY STOK 2013-10-19
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - PARASOL II WROCŁAW 2013-10-19
ZAGŁĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-10-19
CHOJNIK JELENIA GÓRA - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-10-19
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-10-19

Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013
NYSA KŁODZKO - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-10-26
VICTORIA ŚWIEBODZICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-10-26
ŚLĄSK WROCŁAW - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-10-26
PARASOL II WROCŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-10-26
UNIA ZŁOTY STOK - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-10-26
FC II WROCŁAW ACADEMY - MIEDŹ II LEGNICA 2013-10-26
GRYF ŚWIDNICA - KS II POLKOWICE 2013-10-26
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-10-26

Kolejka: 13 w dniach 02-11-2013
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - NYSA KŁODZKO 2013-11-02
KS II POLKOWICE - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-11-02
MIEDŹ II LEGNICA - GRYF ŚWIDNICA 2013-11-02
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-11-02
ZAGŁĘBIE LUBIN - UNIA ZŁOTY STOK 2013-11-02
CHOJNIK JELENIA GÓRA - PARASOL II WROCŁAW 2013-11-02
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-11-02
LECHIA II DZIERŻONIÓW - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-11-02

Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013
NYSA KŁODZKO - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-11-09
ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-11-09
PARASOL II WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-11-09
UNIA ZŁOTY STOK - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-11-09
FC II WROCŁAW ACADEMY - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-11-09
GRYF ŚWIDNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-11-09
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - MIEDŹ II LEGNICA 2013-11-09
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - KS II POLKOWICE 2013-11-09

Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013
KS II POLKOWICE - NYSA KŁODZKO 2013-11-16
MIEDŹ II LEGNICA - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-11-16
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-11-16
ZAGŁĘBIE LUBIN - GRYF ŚWIDNICA 2013-11-16
CHOJNIK JELENIA GÓRA - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-11-16
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - UNIA ZŁOTY STOK 2013-11-16
LECHIA II DZIERŻONIÓW - PARASOL II WROCŁAW 2013-11-16
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-11-16

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie bezpieczniej

Giełda pod Muzeum

Lista Lewicy do Sejmu

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Akcja ratunkowa w Kotle Łomniczki

Miejskie derby dla Victorii

Bez punktów ze Strzegomia

Piłkarska integracja strażaków

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
167
Tak
77%
Nie
19%
Nie mam zdania
4%