Czytających: 5319
Zalogowanych: 5

Jelenia Góra: Karkonosze z Miedzią na remis

Niedziela, 22 września 2019, 6:32
Trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra zachowali status niepokonanej drużyny w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej. W sobotnim starciu z Miedzią Legnica po wyrównanej walce oba zespoły podzieliły się punktami.

W 26. minucie wynik otworzył Patryk Ruszczak, a dwie minuty później wyrównał Maciej Drzymkowski. Mimo ambitnej walki, żaden z zespołów nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź Legnica 1:1 (0:0)

Karkonosze: Ślaz - Drzymkowski, Furman, Gwaj, Michalski, Podobiński, Siwek, Spiż, Szaciłło-Kulikowski, Szkutnicki, Sztac. Rezerwowi: Krygier, Górniak, Hordyniak, Martyniuk, Pietrzyk.
Miedź: Pacanek - Homa, Przybylok, Antosiak, Brzuchnalski, Maliszewski, Ruszczak, Raczkowski, Szczerbiak, Komarzyniec, Bajerski. Rezerwowi: Szczepakowski, Umnicki, Noczyński.

Wyniki pozostałych spotkań grupy drugiej:
Konfeks Legnica - Miedź II Legnica 1:2
Łużyce Lubań - Chrobry II Głogów 10:4
Górnik Złotoryja - Zagłębie II Lubin (mecz 25.09)

W ligowej tabeli prowadzi drugi zespół Miedzi Legnica (15 pkt.), na drugim miejscu są Łużyce Lubań (9 pkt.), a na trzecim Karkonosze Jelenia Góra (8 pkt.). W następnej kolejce (28.09, godz. 11:00) jeleniogórzanie zagrają na boisku lidera! Ekipa Bartosza Królikowskiego ma do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy (9.10 z Zagłębiem II), więc sytuacja w tabeli może się szybko zmienić.