MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karkonosze rozpoczynają treningi

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 18 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 18 lipca 2006, 9:38
Autor: Agnieszka Rafińska
Fot. RAF
Wydawało się, że nie dojdzie do pierwszego treningu drużyny KS Karkonosze. Boisko przy ulicy Złotniczej wciąż jest modernizowane, główna murawa jest nawadniana, a obręb pola karnego zagrodzony. W związku z tym podjęto decyzję o przeniesieniu zajęć na boisko boczne.

Na treningu stawiło się aż dziewiętnastu piłkarzy: Paweł Walczak, Maciej Suchanecki, Tomasz Malinowski, Michał Gadzimski, Daniel Kotarba, Gabriel Kaczmarek, Mariusz Kowalski – Ciepiela, Charles Nwankanama, Tony Onwukwe, Michał Dubiel, Marek Siatrak, Wojciech Bijan, Wojciech Maląg, oraz nowi zawodnicy, którzy być może zasilą szeregi jeleniogórskiego klubu: Przemysław Wajda, Tomasz Lizak, Tomasz Piórkowski, Łukasz Zwierzyński oraz dwóch graczy z Jawora. Wkrótce do drużyny dołączą: Marek Wawrzyniak, Maciej Wojtas, Kamil Polanin, Maciej Wojciechowski oraz dwóch juniorów.

Zajęcia poprowadził trener – koordynator Tomasz Artemiuk, który zawitał do Jeleniej Góry, aby sprawdzić naszych piłkarzy. Podczas treningu przeprowadził wstępną selekcję. Pierwsze ćwiczenia dały mu już pierwsze wrażenie o komunikacji między zawodnikami. Całe zajęcia wyglądały naprawdę profesjonalnie. Dużo było kontaktów z piłką, aby sprawdzić technikę i zgranie naszych piłkarzy.

Po treningu była okazja zamienić kilka słów ze szkoleniowcem, który stwierdził, że widzi przyszłość przed naszą drużyną. Uważa, że nie ma wielkiej różnicy między piątą a czwartą ligą i jeleniogórski zespół jest w stanie powalczyć o awans.

Następny trening odbędzie we wtorek na stadionie przy ulicy Lubańskiej. Szkoleniowcy sprawdzą, jak drużyna poradzi sobie na równej i większej nawierzchni boiska.

Najprawdopodniej w środę piłkarze dostaną wolne, a w czwartek ponownie odbędą trening. Na weekend zaplanowana jest pierwsza gra kontrolna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ulica Tabaki gotowa

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Hit kolejki dla Olimpii

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~bodzio27 18-07-2006 13:18
no to może wejdą do tej 3-4 ligi ????????
~LoLeK 18-07-2006 16:02
nie ma bata... daje wszystko ze nie wyjda w tym sezonie z okręgowki... owszem bedą w pierszej 5 ale zabranknie im troche do awansu....
~mastejcio 19-07-2006 14:17
TRZYMA KCIUKI ZA NICH!!
~hmazurek@autograf.pl 19-07-2006 14:17
Życzę im jak najlepiej :) kochane KSK :D ciekawe jak ci kolesie z Nigerii czy skąd tam oni są się zaprezentują :D
~prezes 21-07-2006 9:15
"Tomasz Piórkowski... oraz dwóch graczy z Jawora" Panowie: Tomasz Piórkowski jest własnie z Jawora:)
~korsarz1 24-07-2006 10:28
uwaga,uwaga trener Arteniuk znalazł nastepny klub do zniszczenia i rozwalenia , sprawdzcie poprzednie kluby w których pracował i jego osiągnięcia , uwaga na Arteniuka.
~Gocha 17-08-2006 15:12
Korsarz1!!! Akurat trener Arteniuk nie rozwalil poprzednich swoich klubów tylko to one rozwalily sie na wlasne życzenie!!! Jakbys wiedzial o wszystkich przekrętach jakie te kluby robiły to bys co innego mówił. Lepiej sie módl zeby taki trener jak p.Arteniuk zostal w Waszym zakichanym klubie. Choc uważam, że p.Tomek jest godzien trenować lepsze kluby niż zespoły z okręgówki czy 4 ligi. AMEN!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spór o edukację seksualną

Energetyczny prolog!

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Mecz przyjaźni

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
727
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%