Aktualizacja: Niedziela, 19 kwietnia 2009, 11:07
Autor: ahawer
Łukasz Kusiak zdobył w Bolesławcu bramkę na 2:1 dla KSK
Piłkarze KS Karkonosze Jelenia Góra zwyciężyli dziś w Bolesławcu z BKS–em 2:1.

Mecz w Bolesławcu toczył się pod dyktando gości. Już w pierwszej minucie Karkonosze po strzale Kowalskiego mogły prowadzić. Niestety takie sytuacje lubią się mścić i BKS po błędzie Michała Dubiela, wyszedł na prowadzenie. Chwilę później nasz bramkarz zrewanżował się i popisał świetną interwencją.
Od 30 minuty Karkonosze całkowicie przejęły inicjatywę, bliski szczęścia był Konrad Kogut, strzelał nieskutecznie i trener Dulat zdjął go z boiska, wstawiając za to Kołodziejczyka. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, mieliśmy sporo szczęścia, gdyż BKS zdobył bramkę, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.
Po przerwie na boisko ( za Lapina) wszedł Adamczyk. Biało – niebiescy stworzyli sobie na boisku przewagę, zagrali mocniej w ofensywie, co w zaowocowało w 66 minucie bramką! Po dośrodkowaniu Kowalskiego, gola zdobył Marcin Krupa. Po zaledwie siedmiu minutach znów mogliśmy się cieszyć z bramki, którą tym razem zdobył Łukasz Kusiak. Od tamtej pory walka o piłkę toczyła się już tylko na połowie Bolesławca. Pod koniec spotkania bobrzanie mieli jeszcze okazję do wyrównania, lecz piłka uderzyła w słupek. Jelniogórzanie nie dali już sobie odebrać cennych 3 punktów i zasłużenie zwyciężyli 2:1.

BKS Bolesławiec - KS Karkonosze Jelenia Góra 1:2 (1:0)

Skład KSK : Dubiel, Kuźniewski, Bijan, Wawrzyniak, Kusiak, Kogut, Lapin, Kurzelewski, Burszta, Kowalski, Krupa
Rezerwowi: Sender, Adamczyk, Kik, Kołodziejczyk, Adamczyk, Polak