Głuchołazy: Karkonosze przegrywają po fatalnej czwartej kwarcie

Niedziela, 18 listopada 2007, 12:06
Aktualizacja: 18:20
Autor: Łukasz Stawski
Kolejnej ligowej porażki doznały I ligowe koszykarki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Jeleniogórzanki uległy na wyjeździe Chrobremu Głuchołazy 79:86. O porażce jeleniogórzanek zdecydowała ich fatalna gra w ostatniej kwarcie zmagań.

Jeleniogórzanki przystępowały do meczu w Głuchołazach z dużymi nadziejami na pierwszą wygraną w sezonie, gdyż Chrobry jest jedną ze słabszych ligowych ekip. W składzie MKS MOS na ten mecz zabrakło Marty Klementowskiej i Joanny Mochól.

Niestety przebieg boiskowych wydarzeń boleśnie zweryfikował te oczekiwania. Przez pierwsze trzy kwarty Karkonosze były stroną posiadającą inicjatywę. Po 30 minutach jeleniogórzanki wygrywały 49:59. Czwarta kwarta jednak całkowicie Karkonoszom nie wyszła i mimo że jeszcze w 35 min prowadziły 66:65, to w ostatnich minutach całkowicie oddały inicjatywę gospodyniom i ostatecznie przegrały 79:86.

Chrobry Głuchołazy – MKS MOS Karkonosze 85:79 (17:15, 18:24, 14:20, 36:20)
Karkonosze: Brzozowska 24, Kowalczyk 16, Sawicka 14, Pawlukiewicz 12, Samiec 7, Dudek 6, Górniaczyk, Foitzik, Oses, Nowicka. Kowiel.