Jawor/Dolny Śląsk: Karkonosze przegrały w Jaworze

Sobota, 23 sierpnia 2008, 19:22
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 4:40
Autor: JEN
Nasi futboliści przegrali z meczu z kolejnym beniaminkiem Kuźnią w Jaworze, choć do przerwy prowadzili.

Do meczu trzeciej kolejki dolnośląskiej IV ligi w Jaworze z miejscową Kuźnią, Karkonosze wybiegły w następującym składzie: Michał Dubiel – Marek Siatrak, Marek Wawrzyniak, Wojciech Bijan, Leszek Kurzelewski – Daniel Kotarba, Paweł Walczak, Łukasz Kusiak, Mateusz Durlak – Łukasz Kowalski i Maciej Wojtas.
Ławka: Tomasz Ciepiela, Dominik Kik, Kochan, Krupa, Jarosław Adamczyk, Konrad Kogut, Korkuś.

Do 20 min z boiska wiało nudą. Dopiero w 22 min. poszła szybka kontra Karkonoszy Łukasz Kowalski podaje do Mateusza Durlaka, który pakuje piłkę do pustej bramki i robi się 1:0 dla gości.
Do końca pierwszej połowy wynik się utrzymuje bez zmian, choć gospodarze mocno przycisnęli tuż przed przerwą.

Ta przewaga zaowocowała na początku drugiej połowy 45 min., kiedy w 50 min. Piotr Zieliński zdobył wyrównującego gola w zamieszaniu podbramkowym i w 62 min., kiedy bramkę z karnego strzelił Miedziński.