MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karkonosze powiozły beniaminka

Wiadomości: Jelenia Góa
Sobota, 19 lipca 2008, 20:14
Aktualizacja: Niedziela, 20 lipca 2008, 11:36
Autor: JEN
Fot. JEN
W dzisiejszym, drugim meczu sparingowym naszej drużyny, który został rozegrany na boisku stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze – Cieplicach Karkonosze wygrały zdecydowanie z beniaminkiem IV ligi – Kuźnią Jawor, aplikując rywalom cztery bramki.

Pierwsza połowa meczu wykazała, że obie drużyny dzieli różnica klasy, jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne i znajomość taktyki. Jednak to nie zaowocowało bramkami, choć jeleniogórzanie mieli kilka okazji do zdobycia goli. Rywale nie prezentowali się źle, ale pod bramką Karkonoszy razili nieporadnością.

W drugiej części meczu jeleniogórzanie rozwiązali worek z bramkami i zdobyli cztery bramki ze strzałów: Jarosława Adamczyka (58.), Łukasza Kowalskiego (69.), Daniela Kotarby (74.) i ponownie J. Adamczyka (84.).

Podstawowy skład Karkonoszy: Michał Dubiel – Marek Siatrak, Marek Wawrzyniak, Robert Rodziewicz, Paweł Walczak – Daniel Kotarba, Leszek Kurzelewski, Tobiasz Kuźniewski, Marcin Wojtas – Łukasz Kowalski, Konrad Kogut. Po przerwie weszli: Wojciech Bijan i Bartosz Gęca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

Studium na początek

Motocykliści dla Niepodległej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~to jaaa:) 13-08-2008 11:31
pozdrowionka !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Udany Piknik Strzelecki

Apel Pamięci w SP 15

O rozpadających się górach

Świętują Niepodległość

Terma Liga już po raz piąty!Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
809
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%