MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Karkonosze Open 2017 za nami

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 25 września 2017, 14:10
Aktualizacja: Wtorek, 26 września 2017, 8:55
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W miniony weekend (23–34.09) hala widowiskowo–sportowa przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze po raz kolejny zamieniła się w salę taneczną, na której rywalizowali czołowi tancerze i tancerki z Polski i zagranicy, oceniani przez międzynarodowe grono sędziowskie.

W 52. edycji Międzynarodowego Turnieju Tańca Sportowego "Karkonosze Open" wzięło udział około 500 par z różnych stron świata, w tym nawet z Filipin. Turniej rozgrywany był zgodnie z przepisami FTS i WDSF. Organizatorzy zapewnili puchary dla trzech pierwszych par w kategoriach: Juveniles I, Juveniles II, Junior I, Junior II oraz Youth, a także nagrody pieniężne w turnieju WDSF w kategorii Adult w stylu Latin i Standard. Nagrody finansowe wynosiły od 100 euro za VI miejsce do 600 euro za I miejsce. Warto zaznaczyć, że kolejny sukces odniosła jeleniogórzanka - Natalia Zamorska, która w kategorii WDSF Open Youth LA w parze z Adrianem Leśniańskim zajęła drugie miejsce.

Obsada sędziowska gwarantowała wysoką jakość oceny tancerzy. O punktacji decydowali: Chojnacki Marek (Polska), Ashrafov Azar – Azerbejdżan, Banauskiene Ludmila – Litwa, Bous Irena – Ukraina, Despotov Ivan – Bułgaria, Shtoda Vladimir – Rosja, Horvath Stefan – Słowacja, Illes Valentin – Rumunia, Kozak Volodymyr – Ukraina, Krticka Jaroslav – Czechy, Muzh Bohdan – Ukraina, Di Veronica Alessio – Włochy, Tovstasheva Natalia – Białoruś oraz Polacy: Król Adam, Majewska Alicja, Mierzwa Andrzej, Zamorska Monika i Zamorski Piotr.

Organizatorami imprezy byli: Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Karkonosze” oraz Dolnośląski Związek Sportu Tanecznego. Wyniki turnieju będą dostępne w późniejszym terminie na stronie www.karkonoszeopen.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Przetarg na kolejną stację

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Moja Mała Ojczyzna – konkurs

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jel 25-09-2017 19:11
Gratulujemy naszej uzdolnionej jeleniogórzance! piękna, mądra i utalentowana dziewczyna :) super

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skatepark za frekwencję?

Zgon obok lokalu wyborczego

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Budowa światłowodu w gminie Kamienna Góra

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
612
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%