Niedziela, 19 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:46
Autor: Dawid
Karkonosze przegrały z rezerwami Lecha Poznań 1:2 (0:1).

Mecz toczono w fatalnych warunkach, murawa przypominała bardziej lodowisko, niż boisko piłkarskie. Ciężko cokolwiek powiedzieć o grze obu ekip, ponieważ więcej było przypadku, niż finezyjnych akcji. Goście objęli prowadzenie w 34 minucie, kiedy do bramki Jeleniogórzan trafił Sędziak. Zaraz po przerwie na 0:2 podwyższył Marciniak. Honorową bramkę dla „biało-niebieskich” zdobył Wojtek Bijan, który w 54 minucie strzałem głową nie dał szans golkiperowi gości.

Z nowych twarzy w zespole Jeleniogórskim wystąpili: bracia Tomasz oraz Piotr Lizakowie, Piotr Jankowski, oraz Łukasz Ceratowski. Gościnnie w naszych barwach zagrali bramkarz, Paweł Kotlarski z Lecha oraz Tobiasz Kuźniewski i Przemysław Wajda (Woskar).

Kolejny mecz kontrolny Karkonosze rozegrają w sobotę z Orłem Mysłakowice, jeszcze nie jest znane miejsce tego sparingu.