MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Karkonosze bez trenera

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 3 lipca 2018, 21:37
Aktualizacja: 21:56
Autor: Przemek Kaczałko
Marek Siatrak (przy piłce)
Fot. Tomasz Raczyński
Marek Siatrak nie jest już trenerem drużyny seniorów Karkonoszy Jelenia Góra. Dzisiaj (3.07) zarząd klubu poinformował o rozstaniu z niespełna 32–letnim grającym trenerem. Nazwisko nowego szkoleniowca oraz plan sparingów prawdopodobnie zostaną ustalone do końca tego tygodnia.

Marek Siatrak jako zawodnik jest wychowankiem Kuźni Jawor. Trenerskie doświadczenie zbierał m.in. w Olimpii Kowary oraz Woskarze Szklarska Poręba, a od czerwca 2016 roku w Karkonoszach Jelenia Góra. Już w trakcie minionego sezonu nieoficjalnie mówiło się o potrzebie zmiany szkoleniowca - wówczas pod uwagę byli brani Krzysztof Pietrzyk (trener juniorów starszych Karkonoszy) oraz Jarosław Wichowski (grający trener Włókniarza Mirsk). Czy nowym trenerem będzie któryś z wymienionych, czy ktoś inny - dowiemy się prawdopodobnie w najbliższych dniach.

- Zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować za wkład w rozwój drużyny. Markowi Siatrakowi życzymy powodzenia i będziemy trzymać za niego kciuki w dalszych etapach jego trenerskiej kariery - powiedział Konrad Ambroży, wiceprezes klubu.

Jak tłumaczy M. Siatrak poprzez stronę internetową Karkonoszy, ze względów osobistych podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy trenerskiej, związanej z prowadzeniem pierwszego zespołu seniorów w sezonie 2018/2019.

- W związku z powyższym, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom związanym z klubem. Praca dla MKS Karkonosze Jelenia Góra była dla mnie zaszczytem i dużym doświadczeniem. Życzę klubowi, zawodnikom, kibicom i wszystkim sympatykom klubu sukcesów sportowych oraz samych pozytywnych doświadczeń, związanych z działalnością klubu - powiedział były szkoleniowiec biało-niebieskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Łomnica rozbita przez juniorów Karkonoszy

Zapuszczone okolice Drzymały

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Ryniu 4-07-2018 11:14
Pan Nawalka wolny to można go zatrudnić. Może będzie 3 liga.
~fabio 6-07-2018 13:27
do: ~Ryniu (11:14)
obawiam się, że cały roczny budżet Karkonoszy to za mało aby ściągnąć jako trenera pana Adama Nawałkę.
~TypowyJanusz 4-07-2018 20:57
śmieszna "drużyna"
~kibic 5-07-2018 13:52
"z przyczyn osobistych" dobre sobie poprostu wyników nie było i moze trochę umiejetnosci zabrakło trenerowi
~Mieszkaniec 5-07-2018 15:35
Dopóki w jeleniogórskiej piłce nie będzie parcia na młodych zdolnych, być może czasami jeszcze bez techniki i obycia z piłką młodych chcących grać w piłkę , dopóty w Jeleniej Górze będą grać koledzy,kolegów, synowie trenerów i cała śmietanka wzajemnej adoracji. Co poniektórzy trenerzy powinni już przejść na emeryturę, bo nie nadają się wogóle do trenowania małych dzieci jak i młodzieży !
~treneiro 9-07-2018 21:03
KTO trenertem ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orkan pokonany

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2070
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%