MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Karkonoskie podróże naukowe – propozycja na lato

Wiadomości: Region
Sobota, 26 lipca 2014, 8:41
Aktualizacja: 8:45
Autor: KPN
Fot. KPN
Karkonoski Park Narodowy serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na cykl weekendów tematycznych w Domku Myśliwskim w kotle Małego Stawu.

- „Będziemy chronić tylko to, co kochamy; Będziemy kochać tylko to, co rozumiemy; Będziemy rozumieć tylko to, co poznamy” (Baba Dioum, działacz na rzecz ochrony przyrody) – pod takim hasłem pragniemy dzielić się wiedzą o karkonoskiej przyrodzie, uczyć ją świadomie odkrywać i rozumieć, zarażać do niej miłością i szacunkiem – informują organizatorzy.

- W każdy weekend wakacji zapraszamy wędrowców przemierzających Karkonosze na związane z wybranym tematem prelekcje, wycieczki tematyczne, gry, zabawy i konkursy edukacyjne przygotowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy od 10.00 do 16.00 – dodają.

Terminarz:
25-27 lipca weekend z mapą
1-3 sierpnia weekend na morenie
8-10 sierpnia weekendowe warsztaty malarskie
15-17 sierpnia weekend z owadami
22-24 sierpnia weekend z minerałami
29-31 sierpnia weekend z teatrem ekologicznym

Ogłoszenia

Czytaj również

Radosna edukacja w przedszkolach

Pożegnanie starszaków

Tak nie wolno parkować!

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~mieszkaniec. 26-07-2014 10:56
piszą o Domku Mysliwskim a pokazują Samotnię..... Takie "fo pa"
~silesius 26-07-2014 21:35
Pracownicy KPN mają takie pojęcie o nauce jak krowa o balecie. Nie bez powodu wszystkie opracowania na temat przyrody, geografii czy historii Karkonoszy zlecają specjalistom z zewnątrz. Wystarczy poczytać artykuły Barbary Wieniawskiej-Raj, Roksany Knapik czy innych pracowników parku w takich czasopismach jak "Sudety" albo "Karkonosze" - roi się w nich od błędów, nawet najbardziej podstawowych. Co pokazuje, że pracownicy KPN nie mają pojęcia o rzeczach, którymi zajmują się zawodowo. Ci ludzie najpierw sami powinni się dokształcić, a dopiero potem popularyzować wiedzę wśród innych. Bo inaczej jest to zwykłe opowiadanie bujd.
~edd 26-07-2014 22:39
to właśnie widać nawet w tym artykule. Domek Myśliwski nie leży w kotle Małego Stawu tylko Samotnia ! Ale tak to bywa gdy o zatrudnieniu nie decydują kompetencje tylko powiązania rodzinne.
~Reksio 27-07-2014 1:04
A zdjęcie na plakacie tradycyjnie autorstwa Andrzeja Raja? Może warto by sprawdzić faktury, czy wniósł odpowiednie, kuriozalnie wysokie opłaty na konto KPN, które sam zatwierdził?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skatepark za frekwencję?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Koderzy ze Ścięgien

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
179
Tak
45%
Nie
40%
Nie wiem
15%