MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Karkonoska znów z poślizgiem

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 24 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Termin otwarcia ulicy w Sobieszowie przesunięty po raz trzeci.

- Według najnowszych informacji uzyskanych od wykonawcy robót w ciągu ul. Karkonoskiej dla ruchu dużych pojazdów ul. Karkonoska zostanie udostępniona z dniem 29.10.2007 (poniedziałek) – poinformował Leszek Chmielewski z Miejskiego Zakładu komunikacyjnego.

Oznacza to, że po raz trzeci został przesunięty termin oddania do użytku tej ulicy, remontowanej od wiosny. Według poprzednich zapowiedzi Karkonoska miała zostać otwarta w środę, 24 października.

Jak zapewnił MZK wykonawca robót, w nadchodzący poniedziałek ulica będzie przejezdna. W związku z powyższym z tym dniem zostanie przywrócony rozkład jazdy obowiązujący przed dniem rozpoczęcia robót a autobusy będą kursowały na całym odcinku trasy linii nr 15. Pasażerowie nie będą musieli się przesiadać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koniec prac przy ul. Jagiellonów

Będą piękne widoki ze Zbójeckich Skał

Akcja krwiodawstawa w areszcie śledczym

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Dominik 24-10-2007 11:11
Niech mi ktos jeszcze tylko wytlumaczy, po co polozono tam krawezniki....ludzie narzekaja, ze na Lubanskiej jest teraz wasko...zobaczymy co beda mowic, jak zobacza Karkonoska....a jeszcze jak przyjda obfite opady sniegu...paranoja
~miejscowy Bond 24-10-2007 14:15
Szkoda, że tak szybko. W Sobieszowie kupowałem sobie martini i dzięki temu objazdowi już w Jagniątkowie miałem wstrząśnięte nie mieszane.
~Karol 24-10-2007 15:56
bond – na nowej drodze nie omijaj studzienek – dalej bedzie wstrząśnięte :D
~sobieszowianin 24-10-2007 16:27
Karkonoskak tragedia Lubańska szkoda gadac Kto odbierze te drogi narzony jest na prokuratora Laik widzi ze wykonanie tych dróg to tragedia
~do Dominika 24-10-2007 16:30
Krawęzniki są po to aby auta nie rozjezdzały pieszych na chodniku do jezdzenia są drogi a nie chodniki
~uczennica:D 24-10-2007 17:31
bosz ale rano będzie tłoczek w banie.. jak sie przesiadali to miejsca można było se zając.. a teraz... tragedia:P:Da oni na krawężniki narzekają..:P
~Zibij 24-10-2007 20:28
A nie wszystkie chodniki w Sobieszowie są obniżone przy przejściach dla pieszych – można sprawdzić. A swoją droga ten >>chodniczek<< szeroki na pół metra na Ludańskiej to powinni pokazać w telewizji jako największy bubel projektowy – nie wiem czy taki projekt zaakceptowała unia, która dała kasę na te remonty. Pan projektant tego bubla powinien jako pierwszy po nim chodzić codziennie z Goduszyna do Cieplic, to może by zmądrzał.
~spostrzegawczy 24-10-2007 23:01
przed chwilą jechałem ul.Karkonoską i normalnie tragedia, studzienki są kilka centymetrów poniżej asfaltu, jedne krawęzniki są na normalnej wysokosci drugie zas równo z drogą o co tu chodzi? Tylko w Polsce takie rzeczy szokkkkkkk !!!
~TEO 25-10-2007 19:40
Te krawężniki równe z drogą to są najazdowe i lepiej po nich nie chodzić –bo może cię samochód przejechać.Ponadto asfalt jest położony jak stara tarka do bielizny,nie mówiąc już o falistych chodnikach,wyłupanych krawężnikach i kratkach ,które skutecznie omija woda deszczowa.Ale co z tego ,że jest tyle osób które to widzą i opisują jak i tak urzędnicy miejscy z Dyrektorem Dróg i Mostów oraz jego inspektorem nadzoru maja to głęboko w d.... .I tak wezmą pieniądze podpiszą odbiór i sprawa się zakończy ,a mieszkańcom powiedzą "cieszcie się że macie piękną drogę i nie marudźcie "A my mieszkańcy będziemy się z tym problemem borykać (aby tylko nikomu się nic nie stało).Przydałby się tu inspektor ,ale z Unii Europejskiej. Sprawdziłby wszystkie drogi na które dała pieniądze Unia.Właśnie ulicą przejechał wóz czyszczący ulice ,czyżby jutro był odbiór ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

W lwóweckim magistracie z ograniczeniami

Wycieczka tematyczna po Bolesławcu

Magistrat do remontu

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
820
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%