MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kariera bez barier i mimo przeciwności

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 20 października 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:29
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Osób Przewlekle Chorych „Pomocna Dłoń” odbyło się wczoraj tym razem w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Podczas zajęć zorganizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zainteresowani mogli dowiedzieć się, jak ważna jest w życiu każdego człowieka prawidłowa komunikacja międzyludzka.

Pozwala wymieniać się wzajemnie myślami, doprowadza do współdziałania jednostek i podążania w tym samym kierunku. Dzięki niej można dowiedzieć się po części co myślą i czują nasi rozmówcy oraz wyrazić siebie.

–Aktywność i komunikatywność to problemy, z którymi spotykamy się na co dzień. Bardzo ważna jest wymiana wspólnych doświadczeń. Trzeba trenować sposób prezentacji siebie i komunikowania innym swoich cech np. podczas rozmowy o pracę, aby móc się rozwijać i osiągać wyznaczone sobie cele – powiedziała Teresa Adamowicz, prezes Stowarzyszenia Osób Przewlekle Chorych „Pomocna Dłoń”.

Zajęcia prowadzone były m.in. przez Annę Błaszczyk z Powiatowego Urzędu Pracy oraz Jolantę Polanicz z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Celtycki poranek

Co to były za tańce!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~LŁ 21-10-2011 19:19
Pani Teresa Adamowicz i Jola Zyznowska- wspaniałe oddane ludziom wolontariuszki . SA cenione za swoją pracowitosc , bezinteresownosc i oddanie dla ludzi i ludzkich spraw.Aby im też zaświeciło słońce.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Marcowa wierszolandia

Senator Mróz o kolejnych programach społecznych

Śladami jeleniogórskiej wyprawy na Annapurnę

W śmieciach miasto tonie

Krzywe zęby to nie wyrok – akcja w środę  

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
889
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
7%