MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Karatecy Oyamy przygotowują się do Pucharu Polski

Wiadomości: Kraków
Poniedziałek, 10 października 2011, 1:58
Aktualizacja: 1:59
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W minioną sobotę 8 października w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com–Com Zone w Krakowie–Nowej Hucie odbyło się seminarium poświęcone Kumite, w ramach Międzynarodowego Mityngu Sportowo–Szkoleniowego Oyama Karate.

Udział w nim wzięli m.in. instruktorzy i zawodnicy Jeleniogórskiego Klubu Oyama: Szef JKO sensei Rafał Majda oraz sensei Łukasz Mazur, sempai Piotr Masiewicz, Adam Kopeć, Piotr Uzny, Adam Sarbinowski.

Mityng został zorganizowany z okazji XX-lecia Oyama Karate w Polsce, przy finansowym wsparciu Gminy Miejskiej Kraków. W treningach udział wzięło około 200 karateków z Polski, Ukrainy, Białorusi, Niemiec i Irlandii. Zajęcia prowadzili: Hanshi Jan Dyduch, Shihan Andrzej Pierzchała i Witold Choiński oraz jeleniogórski trener sensei Rafał Majda.

Do grona trenujących osób dołączyła także po kilkuletniej przerwie spowodowanej studiami wychowanka JKO sempai Izabela Koźlik, która obecnie mieszka i trenuje w Oyama Karate w Poznaniu.

Aktualnie dziesięciu zawodników JK Oyama pod okiem sensei’a Rafała Majdy (4 dan) przygotowuje się do startu w zbliżającym się Pucharze Polski juniorów i seniorów w Andrychowie (18-20.11.2011r.). Obecnie nasi zawodnicy trenują bardzo mocno cztery razy w tygodniu według podziału zajęć m.in. na trening techniki, szybkości, taktyki walki, wytrzymałości. Dodatkowo sparingi odbywają się dwa razy w tygodniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nietypowy finał Ligi Rocka

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~waldi30l 10-10-2011 19:42
powodzenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Doczekają się ronda

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Jeleniogórzanie tuż za podium

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sankami w memoriale Warzyboka

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
668
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%