MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karatecy klubu OYAMA trenowali w Pogorzelicy

Wiadomości: Jelenia Góra/Pogorzelica
Piątek, 6 sierpnia 2010, 16:36
Aktualizacja: 16:41
Autor: rakuu
Fot. organizator
Od 22 lipca do 1 sierpnia ponad 70 zawodników i zawodniczek sekcji karate i muay thai trenowało w nadmorskiej Pogorzelicy w ramach XIII letniego obozu sportowo–wypoczynkowego.

Jak informuje sensei Rafał Majda - Treningi odbywały się 2 – 3 razy dziennie pod okiem doświadczonych instruktorów. Rano adepci wschodnich sztuk walki biegali po plaży, przed południem odbywały się treningi techniczno-taktyczne, a po obiedzie zawodnicy doskonalili taktykę walki. Dzieci miały okazję poznać tajniki kata z tonfami i kijem, a dorośli poznali m. in. kata Shotei.

Oprócz treningów był też czas na odpoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, gry, zabawy i konkursy oraz ogniska. Zawodnicy odbyli dwie wycieczki - kolejką wąskotorową do Trzęsacza, potem klifem do Rewala i plażą do latarni morskiej w Niechorzu a także całodniową wyprawę autokarem do Międzyzdrojów.

Kadrę obozu stanowili sensei Rafał Majda 4 dan, Marcin Nowosielski 2 dan, Łukasz Mazur 1 dan, Piotr Cieśliński 2 kyu i Kasia Starzyńska 3 kyu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szachowy turniej Jelonka Open

Kto do Senatu?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~hiddendragon 8-08-2010 9:40
Obozy jakichkolwiek sportów walki to rewelacja! jak masz wydać 1500zł na leżenie plackiem na Makarskiej i picie w barach,to polecam taką właśnie odmianę spędzenia urlopu,człowiek dostaje w kość-pierwsze 3-4dni biegasz co rano i trenujesz na max,potem jest zjazd;) poznajesz ludzi-w końcu mieszkasz z nimi w domku,wiele was łączy bo razem wylewacie litry potu,stękacie z bólu itp.2tyg. wydaje się krótkim czasem,a wspomina się z rozrzewnieniem! a tak propos,to z dawnych treningów OK nigdy nie zapomnę lowkicków senseiów Marcinka N. i Łukaszka M.:D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Dyski do remontu

Tłumy we dworze

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%