MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karatecy klubu OYAMA trenowali w Pogorzelicy

Wiadomości: Jelenia Góra/Pogorzelica
Piątek, 6 sierpnia 2010, 16:36
Aktualizacja: 16:41
Autor: rakuu
Fot. organizator
Od 22 lipca do 1 sierpnia ponad 70 zawodników i zawodniczek sekcji karate i muay thai trenowało w nadmorskiej Pogorzelicy w ramach XIII letniego obozu sportowo–wypoczynkowego.

Jak informuje sensei Rafał Majda - Treningi odbywały się 2 – 3 razy dziennie pod okiem doświadczonych instruktorów. Rano adepci wschodnich sztuk walki biegali po plaży, przed południem odbywały się treningi techniczno-taktyczne, a po obiedzie zawodnicy doskonalili taktykę walki. Dzieci miały okazję poznać tajniki kata z tonfami i kijem, a dorośli poznali m. in. kata Shotei.

Oprócz treningów był też czas na odpoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, gry, zabawy i konkursy oraz ogniska. Zawodnicy odbyli dwie wycieczki - kolejką wąskotorową do Trzęsacza, potem klifem do Rewala i plażą do latarni morskiej w Niechorzu a także całodniową wyprawę autokarem do Międzyzdrojów.

Kadrę obozu stanowili sensei Rafał Majda 4 dan, Marcin Nowosielski 2 dan, Łukasz Mazur 1 dan, Piotr Cieśliński 2 kyu i Kasia Starzyńska 3 kyu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Nasi szachiści trzeci na Dolnym Śląsku!

Protest oświaty

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~hiddendragon 8-08-2010 9:40
Obozy jakichkolwiek sportów walki to rewelacja! jak masz wydać 1500zł na leżenie plackiem na Makarskiej i picie w barach,to polecam taką właśnie odmianę spędzenia urlopu,człowiek dostaje w kość-pierwsze 3-4dni biegasz co rano i trenujesz na max,potem jest zjazd;) poznajesz ludzi-w końcu mieszkasz z nimi w domku,wiele was łączy bo razem wylewacie litry potu,stękacie z bólu itp.2tyg. wydaje się krótkim czasem,a wspomina się z rozrzewnieniem! a tak propos,to z dawnych treningów OK nigdy nie zapomnę lowkicków senseiów Marcinka N. i Łukaszka M.:D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znakomity występ młodego fightera!

Wsparcie strajkujących

Osiem medali JKO

Piękna walka młodych siatkarzy

Uliczny taniec... do Tancbudy

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1291
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%