MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karatecy ćwiczyli formę

Wiadomości: Polska
Czwartek, 19 lipca 2007, 0:00
Autor: KED
Udany obóz sportowy jeleniogórskich szkół sztuk walki

Na dziesięciodniowym obozie sportowym w Pszczewie przebywali młodzi adepci sztuk walki z Jeleniogórskiego Centrum Oyama Karate sensei Rafała Majdy i Jeleniogórskiego Klubu Aikido Wojciecha Głogowskiego. W tym roku do jeleniogórzan dołączyła grupa sensei Sebastiana Mielcarka (Oyama Wrocław), co dało rekordowy wynik liczby uczestników zgrupowania bo 110 osób.

- Niestety pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała - mówi R. Majda. Nie przeszkodziło to nam jednak w przeprowadzaniu zajęć na trawiasto-piaszczystym boisku i w wodzie przeczystego jeziora Szarcz. Było tych zajęć całkiem sporo bo program, który robimy w sezonie przez dwa miesiące wykonaliśmy w dziesięć dni, więc pod koniec obozu wyniki były już widoczne, zwłaszcza u tych co chcieli i dodatkowo ćwiczyli w treningach indywidualnych prowadzonych przez sensei Marcina (zwłaszcza boks) i sensei Rafała. Kandydaci na czarne pasy ostro trenowali zwłaszcza mistrzowskie Kata Seienchin, które obowiązuje ich na egzaminie mistrzowskim na 1 dan w listopadzie b.r. Dla uczestników obozu zorganizowano także wyjazd do Aqua Parku w Gorzowie Wlkp oraz Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego z czasów II wojny światowej gdzie mogli oglądać bunkry, podziemia i umocnienia wojskowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

O świetlicy mogą pomarzyć?

Giną woreczki na psie odchody

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Tomek 19-07-2007 11:30
No moze i fajnie:P Pozdrawiam i zycze cukcesow w II polowie roku bo z tego co widzialem w waszym kalendarzu bedzie to pracowity okres!
~ktoś 19-07-2007 12:28
nie no zeby juz o obozie pisac karatekow hehe :P brakuje ciekawych teamtow ?
~.......kibic 23-07-2007 15:23
nie no!! lekka przesada pisać juz o obozach!
~anonim 24-08-2007 16:29
dlaczego fajnie bylo na obozie i wy guwno wiecie o karate oszolomy chodzace spadajcie na drzewo prostowac banany a nie piszecie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

Kruszwicka z wykonawcą!

Co z tym SOR–em?

Do parku narodowego z psami czy bez?

Staniszów najlepszy w siatkówce plażowej

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
921
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%