MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karatecy ćwiczyli formę

Wiadomości: Polska
Czwartek, 19 lipca 2007, 0:00
Autor: KED
Udany obóz sportowy jeleniogórskich szkół sztuk walki

Na dziesięciodniowym obozie sportowym w Pszczewie przebywali młodzi adepci sztuk walki z Jeleniogórskiego Centrum Oyama Karate sensei Rafała Majdy i Jeleniogórskiego Klubu Aikido Wojciecha Głogowskiego. W tym roku do jeleniogórzan dołączyła grupa sensei Sebastiana Mielcarka (Oyama Wrocław), co dało rekordowy wynik liczby uczestników zgrupowania bo 110 osób.

- Niestety pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała - mówi R. Majda. Nie przeszkodziło to nam jednak w przeprowadzaniu zajęć na trawiasto-piaszczystym boisku i w wodzie przeczystego jeziora Szarcz. Było tych zajęć całkiem sporo bo program, który robimy w sezonie przez dwa miesiące wykonaliśmy w dziesięć dni, więc pod koniec obozu wyniki były już widoczne, zwłaszcza u tych co chcieli i dodatkowo ćwiczyli w treningach indywidualnych prowadzonych przez sensei Marcina (zwłaszcza boks) i sensei Rafała. Kandydaci na czarne pasy ostro trenowali zwłaszcza mistrzowskie Kata Seienchin, które obowiązuje ich na egzaminie mistrzowskim na 1 dan w listopadzie b.r. Dla uczestników obozu zorganizowano także wyjazd do Aqua Parku w Gorzowie Wlkp oraz Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego z czasów II wojny światowej gdzie mogli oglądać bunkry, podziemia i umocnienia wojskowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Zadecydował bilans setów...

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Tomek 19-07-2007 11:30
No moze i fajnie:P Pozdrawiam i zycze cukcesow w II polowie roku bo z tego co widzialem w waszym kalendarzu bedzie to pracowity okres!
~ktoś 19-07-2007 12:28
nie no zeby juz o obozie pisac karatekow hehe :P brakuje ciekawych teamtow ?
~.......kibic 23-07-2007 15:23
nie no!! lekka przesada pisać juz o obozach!
~anonim 24-08-2007 16:29
dlaczego fajnie bylo na obozie i wy guwno wiecie o karate oszolomy chodzace spadajcie na drzewo prostowac banany a nie piszecie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Hania Kobylska mistrzynią Polski!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Ruszyły zapisy na VIII Półmaraton Jeleniogórski

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Chcą powtórki wyborów!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%