MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karate Camp VI Shinkyokushin

Wiadomości: Poronin
Poniedziałek, 2 lutego 2015, 12:02
Aktualizacja: 12:54
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. KKK Shinkyokushinkai
W dniach 17–23 stycznia 2015 roku odbył się zimowy obóz szkoleniowy Karate Camp VI Shinkyokushin. W tych dniach domem karateków trenujących pod okiem sensei Piotra Cieślińskiego stał się malowniczy Poronin, położony niedaleko Zakopanego. Obóz szkoleniowy z zakresu kata (formy), kihon (podstawy) i kumite (walki) skierowany był dla dzieci od 5. roku życia oraz młodzieży będącymi członkami Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai.

Podopieczni poza napiętym programem szkoleniowym (2-3 treningi dziennie), mogli skorzystać z atrakcji, jakie przygotowała kadra klubu. Klubowicze zwiedzili Zakopane, świetnie bawili się w Aquaparku "Terma Bania" w Białce Tatrzańskiej i zrelaksowali się podczas seansu kinowego. Podczas obozu realizowany był program wychowawczy ograniczający dostęp do mass mediów. Sportowcy w trakcie dnia mieli możliwość godzinnego korzystania z telefonu, czas wolny przeznaczony był na nawiązywanie relacji międzyludzkich, gry i zabawy. Wychowawcy organizowali wieczorne turnieje gier planszowych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników.

Oczywiście obóz nie odbył się bez Gry o Totem, w której wzięły udział zarówno podopieczne, jak i wychowawcy. Pełna emocji i przełamywania własnych barier zabawa uczy dystansu do siebie i daje możliwość wcielenia się w najrozmaitsze postacie bajkowe. Uwieńczeniem obozowej pracy był nocny trening Samuraja. Adepci przełamując swoje zmęczenie odbyli o godzinie 1:30 w nocny trening Samuraja poprowadzony przez sensei Piotra Cieślińskiego. Obóz zakończyło ognisko z pieczonymi kiełbaskami i zabawnymi kalamburami. Podczas obozu zawodnicy - Rafał Cieśliński, Anna Półtorak i Paulina Włodarczyk, odbyli przygotowania do międzynarodowego turnieju Carpathia Cup 2015. Najmłodsi adepci zostali objęci opieką pedagogiczną przez pedagoga Klubu Darię Świątkowską. Kolejny obóz Karate Camp VII odbędzie się w Mikoszewie w dniach 27.06.-06.07.2015 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Szachowy turniej Jelonka Open

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~666 13-04-2017 18:55
Cieslinski (wielki nauczyciel - smieszne !!!) , a na brązowy pas wszystkiego nauczył go pan Rafał Majda z Oyamy Karate on jest prawdziwym mistrzem ma 5 dan !!!! a ten cieslinski ma tylko slaby brazowy ale on nazywa siebie wielkim nauczycielem i pedagogiem smieszne !!!!
~Badyl 13-04-2017 18:58
dokladnie cieslinski nic nie potrafi i nie ma uprawnien ani doswiadczenia w prowadzeniu klubu WSZYSTKIEGO NAUCZYŁ GO SHIHAN RAFAŁ!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Milanos mistrzem powiatu

Victoria, Julia, Jagoda i Wiktoria w finałach MP!

Trzy medale w Oleśnicy

Stop marginalizacji średnich miast

Ulica Tabaki gotowa

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
722
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%