MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karambol drogowy w Wojcieszycach!

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 17 marca 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 13:50
Autor: PK
Fot. Damian Milko
W piątkowy wieczór w Wojcieszycach doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Na mokrych od wiosennych roztopów uliczkach tej pod jeleniogórskiej wioski kierowca ciężarówki marki Volvo stracił panowanie nad samochodem co spowodowało, iż jego auto z impetem uderzyło w budynek stojący przy drodze, a konkretnie w jego przybudówkę.

Kierowcy samochodu nic się nie stało i po udzieleniu mu pierwszej pomocy ambulatoryjnej zwolniono go do domu. To nie koniec jednak jego kłopotów, bo jak wykazały ekspertyzy policyjne przekroczył on dozwoloną prędkość w tym miejscu co było główną przyczyną wypadku. Nic też nie stało się żadnemu z lokatorów zniszczonego budynku. Na szczęście do karambolu doszło wieczorową porą, a nieszczęsna przybudówka jak się okazuje była częścią sklepu z art. dziecięcymi, który o tej porze był już zamknięty.

Patrząc na zdjęcia z miejsca wypadku, aż trudno uwierzyć, iż nikomu nic się nie stało. Kabina ciężarówki jest całkowicie zdemolowana, a przybudówka została zrównana z ziemią. Niestety naruszona została też ściana czołowa budynku. To nie koniec kłopotów jego lokatorów. Siła uderzenia samochodu w budynek była tak duża, iż istnieje poważne niebezpieczeństwo naruszenia jego konstrukcji. Jeśli ta opinia potwierdzi się w ekspertyzach, trzeba będzie budynek wyburzyć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Dzieją się cuda

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~staszek 30-03-2005 20:23
nie wiem kto zawinił ?może wina leży po stronie właściciela firmy spedycyjnej .Oni tak gonią swoich kierowców. Za wolno jeździsz-to na bruk- mam szybszego

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Kiermasz świąteczny u "Krasnala Hałabały"

ODK do zameczku?

Jeleniogórski punkt krwiodawsta już działa

Monitornig pomoże?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
879
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%