MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Kammel chałturzy

Wiadomości: Polska
Poniedziałek, 8 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 października 2007, 15:30
Autor: carioca
Fot. rylit
Co słychać u popularnego jeleniogórzanina, który stracił posadę w telewizji.

Jak donosi „Fakt” w poniedziałkowym wydaniu Tomasz Kammel ma się nieźle, bo prowadzi wiele imprez. I nie zraziła go, póki co, porażka na antenie TVN, gdzie widzowie „wyrzucili” go z ekranu w jednym z „roztańczonych” programów.

Gwiazdor, któremu za współpracę podziękowała telewizja publiczna , bo zlekceważył zapis o zakazie wspierania konkurencji, bardzo się ceni. Według gazety za jeden wieczór potrafi wyciągnąć nawet 20 tysięcy złotych.

Ale te fuchy mogą się Kammelowi skończyć, bo staje się coraz mniej popularny. Powód. Nie pojawia się na ekranach telewizyjnych, a to dla gwiazdora tej miary wyznacznik bycia na topie.

Tomasz Kammel ukończył jeleniogórską Szkołę Podstawową nr 4 im. gen. Karola Świerczewskiego. W swoim biogramie na własnej stronie internetowej gwiazdor nie wspomina nic o wykształceniu. Odnotowuje tylko, że w latach 1993-1996 był prezenterem Muzycznego Radia. Nie zaktualizował także wieści o swojej karierze i wciąż figuruje tam jako prezenter i dziennikarz Programu 1 Telewizji Polskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stadion nie dla kibiców – jak długo?

Trzeba posprzątać

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~gość 8-10-2007 10:29
A co to kogo obchodzi co robi Kammmel!!!!!
~eee 8-10-2007 10:48
Przy takiej kasie chyba każdy zrobiłby sobie odpoczynek nawet na HAITI
~rymcycymcy 8-10-2007 13:06
Logika dziennikarzy FAKTU często przypomina sport ekstremalny przebijając nawet naszych podwórkowych speców od słowa pisanego.
~Rysiek 8-10-2007 13:43
Czy to jest az tak wazna informacja dla regionu czy miasta, ze nalezy jej poswiecac artykul???
~Trzeźwy 8-10-2007 15:07
czytając tego typu wieści jedyną rzeczą, która jest dla mnie pewna jest albo złe samopoczucie autora zjadliwych komentarzy, albo jeszcze gorzej... nieustanne złe samopoczucie autora
~gom 8-10-2007 15:11
Czy to aby nie zwalony artykuł z pudelka zobacz www.pudelek.com Tomasz Kammel od dawna jest powszechnie znany jako mistrz chałtury. Okazuje się, że są jeszcze ludzie gotowi zapłacić mu nawet 20 tysięcy złotych za poprowadzenie wieczornej imprezy! Tak, nas też to dziwi, ale Fakt ręczy, że istnieją i jest ich całkiem sporo. Podlicza szybko, że pracując zaledwie trzy wieczory w tygodniu, Kammel może zarobić miesięcznie 240 tysięcy złotych. To znacznie więcej niż Hubert Urbański, który jest wyceniany na "zaledwie" 100 tysięcy miesięcznie. Hubert na imprezach bywa rzadko i izoluje się od warszawki – gani Fakt. Oczywiście zarówno zarobki Kammela jak i Urbańskiego płyną złotym strumieniem tylko dlatego, że ich twarze są znane telewidzom. Bez obecności w najlepszym czasie antenowym ich popularność wyblaknie, a kurek z pieniędzmi zostanie zakręcony. Co wtedy? Aby nie wypaść z gry, Tomek kręci się w światku telewizyjnych sław i nadal widuje się z Amy Bennet, swoją partnerką z Tańca z gwiazdami – donosi tabloid. Ostatnio był widziany, jak... wychodził ze szkoły tańca.
~kwa 8-10-2007 15:42
Chodzil tez do Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w JG, przy ul. Wolności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Niewybuch w Złotoryi

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Bobry na Zabobrzu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1915
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%