MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kabaretowo w Politechnice

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 27 kwietnia 2010, 16:03
Aktualizacja: 16:05
Autor: Gabi
Fot. Gabi
Wczoraj odbyła się nieoficjalna inauguracja XXXVII Wiosny Cieplickiej. Otworzyli ją dyrektor Przystani Twórczej – Ewelina Marciniak oraz Kabaret Ciach i Stanisław Tym.

Artyści wystąpili w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów budynku Politechniki Wrocławskiej w Cieplicach. Na początek wystąpił Kabaret Ciach. Zaprezentował swój nowy program, w którym spełniał życzenia widzów i tworzył dla nich skecze. Nie zabrakło też dobrze znanych żartów z telewizji np. o feng shui, ukradzionym węglu i mężczyznach, którzy poszli ze swoimi żonami na zakupy.

Publiczność przyjęła wykonawców bardzo dobrze. Można powiedzieć, że kabaret przypadł im do gustu. Gwiazdą wieczoru był weteran sceny kabaretowej Stanisław Tym. Przedstawił on kilka swoich żartów. Niestety nie wszystkie wywołały oczekiwane salwy śmiechu. Mimo wszystko miło było popatrzeć na Tyma, ikonę polskiego kabaretu i komedii filmowej, który nadal jest w dobrej formie

Był to pierwszy Wieczór Kabaretowy organizowany przez Przystań Twórczą Cieplickie Centrum Kultury. Takich wieczorów ma być jeszcze więcej. Widzowie nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dotacja dla Muzeum Zabawek

Jubileusze małżeńskie

Ruszył Krokus Jazz Festiwal 2019  

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jariath 28-04-2010 1:37
Kiedys czytalem -on line- , ze Pan TYM bardzo sie ceni za wystep . Kilka lat temu bylo chyba 50.000 zl za wystep -ale moge sie mylic . Jesli tak , czy bylo warto wydac takie pieniadze ?
~MD 28-04-2010 8:59
wynika z tego ,że KAŻDY CHCE BYĆ TYMEM a NIE MOŻE ...... :)))))
~Smerfetka 5-05-2010 9:09
Bardzo pozytywny i przyjemny wieczór. Byłam, widziałam i rewelacyjnie się bawiłam. Podziwiam pracowników Przystani Twórczej, że z tak małymi zasobami finansowymi i nieliczną kadrą tak dzielnie walczą, wprowadzając trochę świeżości i życia do Cieplic. Będę obserwować i dopingować ich działania. Tymczasem dziękuję...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Studium na początek

Tu też świętowali

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
831
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%