MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Kabaretowo w Politechnice

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 27 kwietnia 2010, 16:03
Aktualizacja: 16:05
Autor: Gabi
Fot. Gabi
Wczoraj odbyła się nieoficjalna inauguracja XXXVII Wiosny Cieplickiej. Otworzyli ją dyrektor Przystani Twórczej – Ewelina Marciniak oraz Kabaret Ciach i Stanisław Tym.

Artyści wystąpili w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów budynku Politechniki Wrocławskiej w Cieplicach. Na początek wystąpił Kabaret Ciach. Zaprezentował swój nowy program, w którym spełniał życzenia widzów i tworzył dla nich skecze. Nie zabrakło też dobrze znanych żartów z telewizji np. o feng shui, ukradzionym węglu i mężczyznach, którzy poszli ze swoimi żonami na zakupy.

Publiczność przyjęła wykonawców bardzo dobrze. Można powiedzieć, że kabaret przypadł im do gustu. Gwiazdą wieczoru był weteran sceny kabaretowej Stanisław Tym. Przedstawił on kilka swoich żartów. Niestety nie wszystkie wywołały oczekiwane salwy śmiechu. Mimo wszystko miło było popatrzeć na Tyma, ikonę polskiego kabaretu i komedii filmowej, który nadal jest w dobrej formie

Był to pierwszy Wieczór Kabaretowy organizowany przez Przystań Twórczą Cieplickie Centrum Kultury. Takich wieczorów ma być jeszcze więcej. Widzowie nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

70 drzewek na jubileusz

Zagra "Bądź Ciszą"

Kiedy zniknie ten wykop?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jariath 28-04-2010 1:37
Kiedys czytalem -on line- , ze Pan TYM bardzo sie ceni za wystep . Kilka lat temu bylo chyba 50.000 zl za wystep -ale moge sie mylic . Jesli tak , czy bylo warto wydac takie pieniadze ?
~MD 28-04-2010 8:59
wynika z tego ,że KAŻDY CHCE BYĆ TYMEM a NIE MOŻE ...... :)))))
~Smerfetka 5-05-2010 9:09
Bardzo pozytywny i przyjemny wieczór. Byłam, widziałam i rewelacyjnie się bawiłam. Podziwiam pracowników Przystani Twórczej, że z tak małymi zasobami finansowymi i nieliczną kadrą tak dzielnie walczą, wprowadzając trochę świeżości i życia do Cieplic. Będę obserwować i dopingować ich działania. Tymczasem dziękuję...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Muflon Live na dwie sceny

W Teatrze im. Norwida premiera online “Pustostanu”

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
354
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%