MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Kabaretki w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 23 lipca 2018, 6:17
Aktualizacja: Wtorek, 24 lipca 2018, 8:18
Autor: WAC
Fot. UM Karpacz
Prawdziwą gratką dla miłośników dobrego humoru był wieczór kabaretowy „Kabaretki”, który odbył się w minioną sobotę (21.07) w Karpaczu.

„Kabaretki” były kolejną imprezą plenerową zorganizowaną przez Miasto Karpacz dla mieszkańców i turystów. W letniej scenerii na stoku Kolorowa, przed liczną publicznością żywo reagującą na poszczególne występy, zaprezentowały się czołowe postacie polskiej sceny estradowej: kabarety Nowaki i K2 oraz Katarzyna Pakosińska.

To nie koniec letnich atrakcji pod Śnieżką. Na kolejne weekendy miasto przygotowuje PARKowanie pod Lipą – PARK nauki i Polish Bike Week z koncertem Agnieszki Chylińskiej, a na 11 – 12 sierpnia dwudniowy Open Street Festiwal. Wystąpią na nim Czesław Mozil, Poparzeni Kawą 3 oraz Marcin Wyrostek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zabezpieczono susz konopi indyjskich

Bus dla strażaków

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Sas 23-07-2018 7:42
Kabaret to Karpaczanie maja jak radny z fikcyjnych kont pisze jaki to jest super, taki współczesny Miś:-)
~abac 23-07-2018 9:07
Ktoś tego radnego wybrał . Prawda jest taka że Karpacz w ostatnich latach zmienił się nie do poznania , wypiękniał bardzo . Impreza super . Brawa dla włodarzy !
~Real 23-07-2018 9:57
Jeśli prawdą jest to co mówią pracownicy, to była to ostatnia impreza na stoku Kolorowa. Podobno po sezonie likwidują wyciąg narciarski i rozbudowują na tym terenie tor saneczkowy. Z punktu biznesowego jest to całkowicie zrozumiałe... tylko szkoda krótkiego, ale niezłego stoku. Narciarski Karpacz skończył się z 15 lat temu i chyba nic już tego fatalnego trendu nie odwróci. Kopa? Nie żartujcie, oprócz nowego wyciągu cała reszta nadaje się tylko na złom. Naśnieżanie? Taa już to widzę ;)
~Real 24-07-2018 8:08
do: ~Real (9:57)
Pytania do 'minusujących', czegoś nie wiem, w czymś się mylę, jak tak to poprawcie? Czy nie likwidują stoku narciarskiego Kolorowa? Czy Wareckiemu wbrew dwudziestoletniej tradycji geszefciarza odmieniło się? Czy ma być wymieniona poma lub któryś orczyk? Kiedy rusza rozbudowa naśnieżania? Tylko konkrety proszę, a nie typowe dla polityków obiecanki i nowomowa.
~Sas 24-07-2018 9:15
do: ~Real (8:08)
Czy nie Ty negowales powstanie kanapy? Oj rafal
~Real 24-07-2018 15:37
do: ~Sas (9:15)
LOL, to już zakrawa na epidemię nerwicy natręctw. Piszę na różne tematy dotyczące Kotliny, JG, Szklarskiej, Karpacza itd. Jednak tylko przy tematach związanych z tym ostatnim pojawiają się wpisy doszukujące się w Realu kogoś tam, pewnie przez autora nielubianego. To chyba naprawdę jest jakaś lokalna epidemia związana z tym co kto ma, a często nie ma w... głowie ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Opieka nad seniorem – darmowe szkolenie

Nie ma rady na wandali?

Dachowanie w Radomierzu

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1076
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%