MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kabaret Dno na „Barejadzie” w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 19 września 2013, 8:16
Aktualizacja: 8:19
Autor: Manu
Fot. Organizator
W sobotę (21 września) o godz. 20.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30), w ramach jubileuszowego X Festiwalu Niezależnych Filmów Komediowych „Barejada”, wystąpi kabaret Dno. Pochodząca z Dąbrowy Górniczej formacja w trzyosobowym składzie – Wojciech Stala, Adam Mrozowicz i Jarosław Cyba – zaprezentuje swój program pt. „The Best Of Dno”, złożony z najlepszych skeczy w historii kabaretu.

Dynamika, Nieprzewidywalność i Oryginalność to dewiza kabaretu Dno.

Kabaret istnieje od 1996 roku, a trzy lata później (1999) na krakowskiej PACE zdobył II miejsce, a rok i dwa lata później stanął na najwyższym podium, dzięki czemu na stałe uplasował się na ogólnopolskiej scenie kabaretowej. Kabaret uczestniczył w większości festiwali i przeglądów w kraju (Ryjek, Mulatka, Lidzbark, PaKA, OSPA, Zielona Góra), gdzie zyskał nie tylko uznanie jury, ale przede wszystkim odbierał nagrody publiczności.

Kabaret Dno stroni od polityki i aktualnych tematów publicystycznych. Ulubioną tematyką są zjawiska społeczne, zagadnienia związane z mediami i show bussinesem oraz zwykłą ludzką naturą, a także to, co jeszcze nie zostało odkryte i niewykorzystane (wszelkie wynalazki i wyzwania techniczne). Do najbardziej znanych skeczy kabaretu Dno należą: „drajwery”, „freestyler”, „lodówka”, „south park” czy „żwirek i muchomorek”. Cały program przepełniony jest dużą dawką muzyki i bogatą ścieżką dźwiękową.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie JCK ul. Bankowa 28/30 w godz. 12.00-18.00 oraz na stronie www.jck.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przeszkadzali gapie

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

"Kwiat Jabłoni” zagra „niemożliwe” w Muflonie

Wybory: Zwycięstwo PiS

Zaczytaj się z Jelonką.com

Gala Senioraliów

Gra w sztukę – w BWA

Laboratorium Szkła

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
579
Tak
13%
Nie
66%
Nie wiem
21%