MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kabaret Bella Mafia bawi i zachwyca

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 3 marca 2017, 7:27
Aktualizacja: Sobota, 4 marca 2017, 8:09
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
To już tradycja, że na premierze kabaretu Bella Mafia złożonego z uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku sala widowiskowa Jeleniogórskiego Centrum Kultury wypełniona jest niemal do ostatniego miejsca. Wczoraj (2.03) zaprezentowano najnowszy program pt. „Czy pamiętasz?”.

Była to 14. premiera w ciągu 10 lat działalności kabaretu. - W tym sezonie nasz zespół wzbogacił się o Kasię Proniewicz i Zdzisława Ornafa, czyli mamy 4x4 i jest fajnie - powiedziała Bogusława Bratasz z Kabaretu Bella Mafia.

Jak mówią członkowie kabaretu, część skeczów to własne słowa podłożone do znanych melodii. - Czerpiemy też z innych kabaretów modyfikując do naszego wieku, naszych potrzeb – nigdy nie robimy w 100 proc. tak samo jak inne kabarety. Możemy sobie na to pozwolić, bo nie bierzemy za to pieniędzy – tłumaczy B. Bratasz. - Kochamy to. Energii mamy, pomysłów nie brakuje, oby jeszcze zdrowie dopisało – dodała.

Zespół tworzą: Bogusława Bratasz, Hanka Panasiuk, Krysia Szpala, Kasia Proniewicz, Andrzej Dudziak, Janek Smolira, Zdzisław Ornaf, Mieczysław Kapuściński, a o oprawę muzyczną dba Grzegorz Wadowski. Od dwóch miesięcy nadzorem artystycznym kabaret objął Jacek Grondowy.

Kolejny pokaz w najbliższy poniedziałek, na który wszystkie bilety są już wyprzedane, ale w razie dużego zainteresowania zespół nie wyklucza prezentacji programu „Czy pamiętasz?” również w maju. Kolejna premiera zapowiadana jest na jesień 2017 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozbudowa SOSW rozpoczęta

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~tutejszy 3-03-2017 16:18
Byłem kilka razy na ich występie.Mimo,że to amatorzy występują jak profesjonaliści.Super!
~kasieńczyk 3-03-2017 17:05
Do tej pory znałam Was ze słyszenia. Jakoś nie składało się widzieć Was "na żywo" Dziś po raz pierwszy byłam na Waszym występie Jestem pod wrazeniem. Jesteście fantastyczni !!! Uśmiałam się "po falbanki"
~miki 3-03-2017 23:07
Kabaret suuuuper! Tak trzymać i się "nie łamać"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie bezpieczniej

Muzeum szuka pamiątek po „dywanówce”

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Trwa nabór wniosków!  

Marzena Machałek o programie PiS

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
478
Tak
81%
Nie
15%
Nie mam zdania
4%