MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Już za dwa tygodnie „Gwiazda na gwiazdkę”

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 7:08
Aktualizacja: 12:33
Autor: Org
Fot. Organizator
Piąta edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę” odbędzie się już za dwa tygodnie, 14 grudnia 2012 o godzinie 18.30 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. W tym roku, podczas imprezy wystąpią: Kasia Kowalska, Stanisław Soyka, Zbigniew Zamachowski i Grzegorz Wilk. Całość poprowadzą Monika Richardson i Dariusz Maląg.

Tradycyjnie, piątą edycję Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”, mającej na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży przygotował Paweł Kaczmarowski wraz ze swoją Fundacją Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych Bliżej Gwiazd. Tym razem 14 grudnia 2012 o godzinie 18.30 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentują się Daria Barszczyk, niewidoma artystka pochodząca z Bydgoszczy, która wystąpiła m.in. jako jedyna Polka podczas beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji Bliżej Gwiazd, skromna, a przy tym zaskakująca swym profesjonalizmem Gabrysia Kowalewska, jak również niezwykle pracowita i wzruszająca Danka Szymańska z Osielska wraz z akompaniującym jej na fortepianie Pawłem Wiśniewskim.

Z Grzegorzem Wilkiem (twarzą Fundacji Bliżej Gwiazd, znanym z programu „Jaka to melodia” czy oratoriów Piotra Rubika) zaśpiewa utalentowana Aleksandra Teklińska. – Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolami. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem - mówi Paweł Kaczmarowski, organizator.

Prócz Grzegorza Wilka podczas tegorocznej „Gwiazdy na gwiazdkę” wystąpią Kasia Kowalska, Stanisław Soyka i Zbigniew Zamachowski. Bilety dostępne w formie cegiełek w cenie 30, 50 i 70 zł do nabycia w serwisie ebilet.pl, Palarni kawy „AROMACAFE” przy ul. Konopnickiej 2a, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu i pod nr telefonu: 884 074 965 (zamówienia grupowe).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

Doczekają się ronda

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 3-12-2012 8:50
co oprócz jednorazowego koncertu - daje fundacja dzieciom i młodzieży ???
~tylkobiznes 3-12-2012 9:58
Prawie rok temu fundacja była współorganizatorem konkursu młodych talentów w JG "Jelenia ma talent". Najlepszym obiecano ogromne wsparcie - warsztaty, spotkania, udział w koncertach, pomoc w przetarciu ścieżek itp, itd Mija rok i praktycznie nic z tego nie zrealizowano. Jedyną korzyścią jest lekcja - nie ufaj działaczom, politykom i różnej maści spryciarzom, którzy pod szyldem fundacji realizują jeden cel - własny biznes.
~jaaa 3-12-2012 15:49
Kasia Kowalska wiecznie nieszczęśliwa...
~ 3-12-2012 20:36
no właśnie pic na wodę !!!! szkoda tylko okłamanych dzieciaków ! żal !
~zDolnyślązak 3-12-2012 20:45
No, mi też się siebie szkoda ;(
~... 5-12-2012 10:56
Bardzo łatwo krytykować ale trudniej zrozumieć ile pracy trzeba włożyć w organizację takich koncertów , ile trzeba się starać o pozyskanie sponsorów. Tacy artyści raczej nie występują charytatywnie... powinniśmy się cieszyć że fundacja się stara jak może i organizuje tak duże koncerty bo nic się nie dzieje w naszej kotlinie jeleniogórskiej niestety...
~ 5-12-2012 12:26
i zarobić trzeba .....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

40 lat pracy Stanisława Firszta

To było bezpieczne?

Policjanci też pomagali

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
944
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%