MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Już w sobotę piknik w Jagniątkowie

Wiadomości: JAGNIĄTKÓW
Czwartek, 9 września 2010, 12:22
Aktualizacja: 12:32
Autor: Gabi
Już w najbliższą sobotę tj. 11 IX 2010 roku odbędzie się na terenie Ośrodka Wczasowego RAWAR przy ul. Michałowickiej 33 w Jagniątkowie. Hasłem przewodnim spotkania będzie: „Bezpieczna turystyka”.

Festyn rodzinny Dni Jagniątkowa zaplanowany pierwotnie w dniach 7-8 sierpnia, a który z uwagi na załamanie pogody oraz trudną sytuację powodziową w regionie został odwołany.

Rozpoczęcie Festynu nastąpi o godzinie 11.00. Zaplanowano wiele atrakcji m.in.: koncerty zespołów „Dejavu”, „Jeleniogórzanie” oraz „Paka Buziaka” z MDK w Jeleniej Górze, zabawy dla dzieci, zawody panelowe w strzelaniu z broni pneumatycznej. Straż miejska przygotuje miasteczko ruchu drogowego. Będzie można obejrzeć także pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz pokazy przeprowadzony przez Ochotniczej Straży Pożarnej.

Wszyscy, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu, będą mogli wziąć udział w meczu piłki nożnej lub w zawodach w bule. Tradycyjnie już zapłonie ognisko.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Watra Jagniątkowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kabaretki na Lodowcu

Jeleniogórzanie uwielbiają festiwal teatrów ulicznych

Tak się nie robi!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ja 10-09-2010 0:31
kurczę a mnie nie będzie!!! polecam wszystkim którzy lubią swojską dobrą zabawę
~ 10-09-2010 12:15
Wybitne zdanie: "Będzie można obejrzeć także pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz pokazy przeprowadzony przez Ochotniczej Straży Pożarnej."
~Dragon48 10-09-2010 15:15
Zapowiada się całkiem ciekawie xD ;D x) .Całkiem możliwe, że się tam zjawie jutro , szczególnie, że nie mam daleko do Jagniątkowa x) . Hehe , pewnie też będzie piwko , bo jakby inaczej mogłoby być ;P , nie ma piwka nie impresski xP .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamknięte szlaki w Rudawach Janowickich

Wyniki matur w Jeleniej Górze

Co z tym SOR–em?

Jelenia Góra na Głównym Szlaku Sudeckim

Kolejowa po remoncie

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
817
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%