MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Już w sobotę II cykl Karkonosze Cup

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 lipca 2009, 14:26
Aktualizacja: 16:01
Autor: ahawer
W najbliższą sobotę ( 11 lipca) zostanie rozegrany II turniej z cyklu “Karkonosze Cup” 2009. Początek zawodów zaplanowano na godz. 11:00. Mecze odbędą się na boisku do siatkówki na basenie MOS Jelenia Góra ul. Sudecka.

Zgłoszenia do każdego turnieju – w dniu turnieju na 30 min przed jego rozpoczęciem. Wpisowe wynosi jedyne 10 zł od drużyny. W rozgrywkach mają prawo brać udział zespoły których członkami mogą być zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek Centralnych organizowanych przez PZPS ( II liga i wzwyż). Zgłoszona lista zawodników (maksymalnie 4 mężczyzn puls dowolna ilość kobiet) obowiązuje w czasie rozgrywania meczów w całym cyklu turniejów.
W rozgrywkach mogą uczestniczyć zespoły mieszane: kobiety-mężczyźni bez ograniczeń.
Zespół w którego składzie jest kobieta(-y) otrzymuje, w meczu w którym gra ( grają), 10% punktowy setowy handicap(zaokrąglany w górę do pełnego punktu).
Mecze rozgrywa zespół w składzie trzy osobowym, niezmiennym w czasie meczu.
Mecze rozgrywane są zgodnie z obowiązującymi Przepisami gry w piłkę siatkową plażową zatwierdzonymi przez PZPS z modyfikacjami dopuszczanymi przez organizatora.
Zwycięzcą rozgrywek “Karkonosze Cup” 2009 zostaje zespół który uzyska w sumie największą ilość punktów w rozliczeniu całego cyklu rozgrywek bez względu na ilość startów w poszczególnych turniejach.

Szczegółowych informacji w sprawie rozgrywek udziela Pan Marian Mójta, tel kom 782 496 561, tel stacjonarny 075 75 22 960, e-mail ; enelis@neostrada.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Już w sobotę kolejna Olimpiada Malucha

Studenci dzieciom

Wszyscy za strajkiem

Głosy za strajkiem?

Kończy się referendum strajkowe

Wiosna Kresowa z Agatem

Żeromalia na filmowo

Każdy był zwycięzcą!

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
444
Tak
63%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
22%
Nie ma zdania
1%