MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Już w sobotę II cykl Karkonosze Cup

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 lipca 2009, 14:26
Aktualizacja: 16:01
Autor: ahawer
W najbliższą sobotę ( 11 lipca) zostanie rozegrany II turniej z cyklu “Karkonosze Cup” 2009. Początek zawodów zaplanowano na godz. 11:00. Mecze odbędą się na boisku do siatkówki na basenie MOS Jelenia Góra ul. Sudecka.

Zgłoszenia do każdego turnieju – w dniu turnieju na 30 min przed jego rozpoczęciem. Wpisowe wynosi jedyne 10 zł od drużyny. W rozgrywkach mają prawo brać udział zespoły których członkami mogą być zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek Centralnych organizowanych przez PZPS ( II liga i wzwyż). Zgłoszona lista zawodników (maksymalnie 4 mężczyzn puls dowolna ilość kobiet) obowiązuje w czasie rozgrywania meczów w całym cyklu turniejów.
W rozgrywkach mogą uczestniczyć zespoły mieszane: kobiety-mężczyźni bez ograniczeń.
Zespół w którego składzie jest kobieta(-y) otrzymuje, w meczu w którym gra ( grają), 10% punktowy setowy handicap(zaokrąglany w górę do pełnego punktu).
Mecze rozgrywa zespół w składzie trzy osobowym, niezmiennym w czasie meczu.
Mecze rozgrywane są zgodnie z obowiązującymi Przepisami gry w piłkę siatkową plażową zatwierdzonymi przez PZPS z modyfikacjami dopuszczanymi przez organizatora.
Zwycięzcą rozgrywek “Karkonosze Cup” 2009 zostaje zespół który uzyska w sumie największą ilość punktów w rozliczeniu całego cyklu rozgrywek bez względu na ilość startów w poszczególnych turniejach.

Szczegółowych informacji w sprawie rozgrywek udziela Pan Marian Mójta, tel kom 782 496 561, tel stacjonarny 075 75 22 960, e-mail ; enelis@neostrada.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwie strefy w Siedlęcinie?

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Boże Ciało 2019

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Kasia Tkacz zagra na mistrzostwach Niemiec

Procesja na Zabobrzu

Uroczyście zamknęli sportowy rok

Sołeckie zawody strzeleckie

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1360
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%