MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Już czynna kolej linowa na Szrenicę

Wiadomości: Szklarska Poręba
Piątek, 1 maja 2020, 6:02
Aktualizacja: Sobota, 2 maja 2020, 9:15
Autor: WAC
Fot. UM Szklarska Poręba
W piątek (1.05) po przerwie ruszyła kolej linowa na Szrenicę, ale spółka Sudety Lift wprowadziła specjalne zasady, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Przy okienku kasowym może znajdować się tylko jedna osoba lub osoba z dzieckiem, lub z osobą z niepełnosprawnością, a osoby stojące w kolejce do kasy i do krzesełek powinny zachować co najmniej dwumetrowy odstęp. Na krzesełkach może zajmować miejsce jedna osoba. Wyłącznie w przypadku osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących oraz osoby z dzieckiem lub osobą niepełnosprawną mogą jechać dwie osoby.

Po zakończeniu przejazdu należy niezwłocznie opuścić peron, umożliwiając innym swobodne wysiadanie z krzesełek. Obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa, co zalecane także podczas całego przejazdu koleją.

W obrębie stacji kolei linowej dostępne są środki dezynfekujące, z których zaleca się korzystać przed i po skorzystaniu z przejazdu. Płatności za przejazd najlepiej dokonywać bezgotówkowo.

Twoja reakcja na artykuł?

33
61%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
2
4%
Złości
17
31%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Wgląd do wniosków  

Kapitalna wiadomość w sprawie linii kolejowej do Karpacza i Kowar!

Koniec połączenia między kurortami już za miesiąc

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Jelenia.com 1-05-2020 6:05
Jesteście nienormalni!!!! Nawet z tego badziewia nie skorzystam !!!
Agnieszka 1-05-2020 6:20
To świetny pomysł koleją na średnicę. To trzeba skorzystać z tego.
~Preczz pis,po,sld,psl, 1-05-2020 7:13
do: Agnieszka (6:20)
Jak zwykle najbardziej nalegaja aby płacić tylko kartami lub telefonami a tymczasem gotówka jest najlepsza i najbezpieczniejsza bo daje wam wolność i niezależność ale bezmyślny plebs tego nie rozumie - dotyka w sklepach jakieś towary, od kuriera bierze paczkę, ale zarazić może się tylko przez gotówkę hehe - kłamstwo powtarzane 1000razy stanie się prawdą - gotówke z kieszeni ciężko komuś zabrać ale z konta w banku można jednym ruchem komputera w banku centralnym zablokować miliony ludzi ale plebs tego nie rozumie może jak zostanie całkowicie ubezwłasnowolniony to się ocknie ..
~Człowiek kon 1-05-2020 7:17
do: ~Preczz pis,po,sld,psl, (7:13)
Zgadzam się w 100%!! Tylko gotówka!! Wszystko trzeba trzymać w sejfie. Im mniej wiedzą o nas i na co wydajemy tym lepiej!!
Holender40 1-05-2020 8:29
do: ~Preczz pis,po,sld,psl, (7:13)
I ile milionów osób w tym roku zostało zablokowane przez bank centralny?
~anarchista 1-05-2020 10:21
pewnie i może jescze mam pokazać zaświadczenie o niekaralności i od lekarza że jestem zdrowy albo że jestem heteroseksualny...
~A może tak inaczej? 1-05-2020 10:53
Wiecie co? Po co wam ta gotówka? Ona jest beznadziejna, gotówkę wymyślił ten ktoś kto chciał okradać drugiego człowieka. W tym świecie można żyć bez gotówki, wystarczy że każdy zapracuje na swoje i da coś drugiemu. Można pracować tylko 5 dni w tygodniu i wcale nie 8 godzin tylko mniej. Wystarczy że wyprodukujemy najpotrzebniejsze artykuły, podstawa to jedzenie i opieka medyczna a cała reszta, samochód, aquaparki wczasy, wycieczki to tylko byśmy wyprodukowali dla naszej przyjemności. Bez gotówki każdy dla każdego byłby równy i nikt by się nie wywyższał swoim egoizmem. Pieniądz i zbrojenie się to najgorsze zło na tym świecie które to powinno zostać zlikwidowane.
~Ziutek 1-05-2020 15:22
Koń ma rację i za to propsy,to dąży to tego o czym wspomniał Preczz wyżej.
~czesio 1-05-2020 18:11
Czyli Zero z Kaczyńskim mogą stać razem przy okienku kasowym + opiekun. Płaszczak lub jojo.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uratowali sarnę

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

Powstaje węzeł przesiadkowy

Wieża widokowa z wyłonionym wykonawcą  

Zasiali radość w gminie

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
832
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
3%