MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Jutro minie rok od tragedii pod Smoleńskiem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 9 kwietnia 2011, 9:20
Aktualizacja: 9:32
Autor: RED
Przed Kościołem Łaski – 11 IV 2010 rok.
Fot. TEJO
Rocznicę tego tragicznego wydarzenia jeleniogórzanie będą obchodzić różnie. Obchody zaczęły się już wczoraj, a ich zwieńczeniem będzie koncert w Kościele Łaski pod Krzyżem Chrystusa w niedzielny wieczór.

Spotkanie wspomnieniowe, o którym piszemy niżej, zorganizowało już wczoraj środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Jednak zasadnicze obchody rocznicy tragedii smoleńskiej zaplanowano na jutro.

Jutro o godz. 8.41 – o tej porze rok temu samolot rządowy TU 154 M runął na ziemię przed lądowaniem w Smoleńsku – członkowie SLD zawieszą tablicę pamiątkową na budynku w al. Wojska Polskiego 15, w którym było biuro poselskie śp. wicemarszałka Sejmu Jerzego Szmajdzińskiego. O godz. 8.30 rozpocznie się Msza Święta w Kościele Łaski w intencji ofiar tragedii. O godz. 8.41 wierni wyjdą z kościoła, by ułożyć symboliczną szachownicę z białych i czerwonych zniczy. Obu tym akcentom będą towarzyszyły uruchomione syreny alarmowe.

O godzinie 16 odbędzie się także msza na Górze Szybowcowej, której inicjatorem jest Aeroklub Jeleniogórski, ale jej intencja jest nieco inna. Jeleniogórscy lotnicy corocznie inaugurują sezon mszą na Górze Szybowcowej w intencji bezpiecznych lotów w rozpoczynającym się sezonie. W tym roku ta uroczystość zbiegła się z obchodami pierwszej rocznicy smoleńskiego dramatu – czytamy w komunikacie urzędu miasta.

Także o godz. 16 w Książnicy Karkonoskiej zacznie się wieczór wspomnień poświęcony dwóm honorowym obywatelom Jeleniej Góry, którzy zginęli pod Smoleńskiem: śp. Ryszardowi Kaczorowskiemu, ostatniemu emigracyjnemu prezydentowi RP, oraz śp. posłowi Ziemi Jeleniogórskiej Jerzemu Szmajdzińskiemu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie już otwarta w KK okolicznościowa wystawa. Będą też projekcje filmów.

Postać R. Kaczorowskiego będzie wspominał m.in. Jerzy Pokój, przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, a postać Jerzego Szmajdzińskiego – Andrzej Dobrowolski, prezes zarządu Fundacji im. J. Szmajdzińskiego. Przewodniczącym Rady tej Fundacji jest Aleksander Kwaśniewski.

Przedstawiciele samorządu wezmą także udział w mszach w intencji tragicznie zmarłych i finałowym koncercie II Dni Muzyki Pasyjnej, który odbędzie się w niedzielę w Kościele Łaski. O godz. 19. 30 zabrzmi Pasja wg świętego Jana Bacha. Wśród ponad 100 wykonawców – chór Cantores Minores Wratislaviensis oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej. Wydarzenie poświęcono pamięci wszystkich ofiar, które straciły życie w katastrofie pod Smoleńskiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Tak nie parkujemy

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Komentarze (60) Dodaj komentarz

~Trow 9-04-2011 10:29
Trzeba uciekać dziś i jutro od telewizora i wszelkich mediów i przez koka dni to samo zanim opadnie gorączka celebry śmierci po roku. Msza, to tu to,tam na Szybowisku, w Maciejowej, w Komarnie, Cieplicach i hipermarkecie na Zabobrzu i syreny jakby to była rocznica wybuchu wojny czy zrzucenia atomu na Polskę. Tsunami w Japonii tysiące ludzi uśmierciło i nie ma tam takiej nadbudowy jak tu w kraju gdzie bohaterem jest każdy ważny zmarły. A co dla żywych, ceremonia pogrzebowa, i drętwe gadki o straconym pojednaniu puszczone w świat?
~skulak 9-04-2011 10:47
niech ci ludzie zostawia ich wspokoju i niek zajmą się czym innym ?????????????
~Gość 9-04-2011 10:59
do tych baranów co to uciekać chcą od telewizorów 10 kwietnia tego roku to jest zakończenie żałoby po tych co zginęli w tej katastrofie i dla ich rodzin ,nikt wam tumany nie karze siedzieć i oglądać tego ,to wolny kraj i każdy robi co lubi ,a swoje wypowiedzi zostawcie dla siebie ,jak nie szanujecie innych ,nasz naród to jest jedno wielkie dziadowo a to przez te rządy PO platforma doprowadziła nas Polaków do najgorszego czasu w jakim przyszło na żyć po drugiej wojnie światowej jeszcze nie było narodu tak podzielonego jak jest teraz i aż żal bierze że to Polak -Polakowi taki los zgotował PO to partia która dawno nie PO winna istnieć .
~Polacy 9-04-2011 11:56
Do was -"Trow-y","skulaki" i inni podobni: zaprzańcy,sprzedawczyki spraw polskich,narodowych idei ,godności obywatelskiej i maluczkich ,którzy żyją tylko po to aby "przerabiac chleb na g..no" i wszystko im jedno, czy jedzą to co daje biedna ,ale wolna Polska,czy żrą to ,co jak świnią dadzą im inni.Czym wy się różnicie od zwierząt ? Chyba tym ,że jesteście od nich o wiele gorsi!Przytkajcie te swoje ryje i przestańcie szczekac jak wściekłe psy.Wy zdrajcy naszego Narodu,jak wam się nie podoba to co robią inni ,to idżcie gdzieś ,a nie ryjcie jak świnie.
~do ~Polacy 9-04-2011 12:18
Proponuję elektrowstrząsy i lewatywa dwa razy dziennie.
~bren 9-04-2011 12:39
Nawet SLD posługuje się na tę okoliczność ludzkim językiem i o swoim członku mówi "Świętej Pamięci". Tylko, czy to jest uczciwe - zobaczymy.
aristo 9-04-2011 12:48
Na takich "Polaków" z 11.56 nie ma lekarstwa. To nieuleczalne przypadki i kwalifikujace sie tylko do zamknietego psychiatryka. Juz nawet opatrznosc boska ma tego dosyc i zesłała na ten okres do Smoleńska zimę. "Polacy" tak czuli na symbole tego nie zauwazaja. Ich jedyna karma jest martylorogia pokrzywdzonego narodu, a wydalinami jad. Na szczęście w takich zgniłych gębach i kły spróchniałe a jad skisły wiec na szczęscie groźny tylko smrodem.
~ja cie sune 9-04-2011 13:01
Olejcie to, nawet Wojsko Polskie olało te uroczystości Kaczora.
~blah 9-04-2011 13:26
>Polacy, a co to takiego patriotyzm? Obszar położony sto metrów od granicy to już nie jest Ziemia?
~do gość 9-04-2011 13:44
wsadź sobie w d.. swoje przemyślenia moherowy tłuku.
~JużPoNas? 9-04-2011 13:48
Wywieśmy flagi i pamiętajmy o tym, co się stało. Jeżeli nam jeszcze zależy na Polsce. Mamy jeszcze trochę czasu, żeby się opamiętać. Do jesieni, do wyborów...
~Trow 9-04-2011 13:53
Patriotyzm, to ubranie się w garnitur, kupienie kwiatków w kwiaciarni, stanie przed pomnikiem, ględzenie o tym i o owym oraz wyzywanie tych co są bez kwiatków i są np Ślązakami, albo tych co są Bolkami czy tymi , którzy stoją tam gdzie stało Zomo. patriotyzm, to też, wyzywanie ludzi od komuchów, nie katolików, Żydów i też patriotyzm, to brak człowieczeństwa u innych jak się go nie ma! Pewnie idźcie pod pomniki, jak was, to kręci, ja wolę setki innych rzeczy, a nie wyjące syreny i wiązanki oraz znicze poukładane w jakieś ornamenty. Polska się dzieli owszem na tych ucywilizowanych przez Europę i tych z pod znaku ciemnej patriotycznej zakutej rycerskiej gwiazdy! Gombrowicz klasyk już dawno to wyśmiał trzeba się cieszyć życiem, a nie za życia schodzić do grobu!
~Do Trow! 9-04-2011 14:05
Aż tak nic nie rozumiesz? Czy może nie chcesz rozumieć? Kiedy otrzeźwiejesz, może już być za późno.
~Trow 9-04-2011 14:17
Właśnie chodzi o to,że rozumiem, do tego nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego IQ, żeby wiedzieć, że życie polega na czymś innym,niż sileniu się w formie i krzyku aby dyskutować o rzeczach, które w gruncie rzeczy sa dla mnie obce. Po bliskich rocznic nie wyprawiam, a po politykach z samolotu będę cyrki urządzał, albo uczestniczył w mszach narodowych, które są politycznymi spektaklami poprawności narodowej. Lepiej isc na spacer chmury pooglądać i interesować się swoim najbliższym otoczeniem,a nie znajomymi, nieznajomymi z telewizji. Bliscy, których zna się tylko ze szklanego pudełka, a co oni o was wiedzą mają was w ogromnym poważaniu, a wy im kwiatki nosicie. Ja się w to nie bawię, prawo demokracji:) Spadam szkoda słów na banały i te polskie mądrości globalne:) Wyrwijcie się w Europę a zobaczycie jak słoma z butów wystaje...
~anelise 9-04-2011 14:21
no tak,faktem jest ,że jesteśmy już obrzydzeni słuchając w kółko to samo... ale jest to rocznica naprawdę godna upamiętnienia!! przecież to tragedia narodu,to dotyczy wszystkich Polaków. to co się stało- nie dotknęło to tylko rodzin ofiar,ale nas wszystkich! Rozumiem,ludzie umierają codziennie i to w tragiczny sposób, tracimy bliskich , nie dostajemy tak wysokich odszkodowań,ale zastanówmy się chwilę czy nie powinniśmy szanować bardziej tej tragedii?nie bacząc na ten cały show medialny! rok temu nie byliśmy tak pozbawieni uczuć jak dzisiaj-czas leczy rany- nie ma komentarza typu Pokój Ich duszom! a rok temu nie było wam żal? nie czuliście smutku? nie dajcie sobą manipulować,nie bądźmy marionetkami rządu i mediów. Oddaje hołd- zginęli naprawdę Wielcy Ludzie Godni Szacunku!! Boże miej ich w swojej opiece!
~ 9-04-2011 14:28
Dosyć tego cyrku nakręcanego przez kaczora,do wraku samolotu się modlą? Powinni modlić się nad grobami a nie jezdzić na wycieczki za nasze podatki.
~Cyrk? 9-04-2011 14:40
Być może dla niektórych tragedia smoleńska i zapaść państwa są cyrkiem. Być może pamięć o tym, też jest cyrkiem. W końcu część ludzi żyje z dnia na dzień, troszcząc się wyłącznie o siebie. Niestety, takie myślenie i postępowanie zawsze kończy się klęską. Klęską ich samych.
~s. 9-04-2011 14:46
Prawda wg PO. Usunięty artykuł gen. Petelickiego. Prawda jest niewygodna.
Piipi Jelonkowa 9-04-2011 14:51
~ZNOWU ..nasze narodowe smutne kłótnie !! .. a Rosjanie nie odpoczywają .. nawet w NOCY ! .. bo na głazie upamiętniającym ofiary katastrofy smolenskiej ..podmienili tablice ze "swoim" tekstem: "Pamięci 96 Polaków na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim,którzy zgineli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem 10.kwietnia 2010 roku" ..~Pamiętacie *ten stary napis ?
rymcycymcy 9-04-2011 15:21
Cytat: "...Centrum Zarządzania Kryzysowego: ...10.04.2011 r. o godz. 8.41 przeprowadzony zostanie trening przeciwlotniczy. Na czas 1 min włączone zostaną syreny..." :))) Ja rozumiem, że musi być taka ściema żeby oficjalnie użyć urządzeń alarmowych, ale czy my nie powinniśmy tak dla ściemy spylić wtedy do piwnicy ? :))
~Ziut 9-04-2011 15:36
Polacy ,prawdziwi Polacy -Patrioci !!! W d.pę nas kopią z lewa i prawa.Niemcy mają nas za nic.Rosjanie robią z nami co chcą. Ich i nasze rodzime "piąte kolumny" lżą wszystko co polskie.Niszczy się Naród ,wmawiając mu ,że ci a tamci to głupcy.Napuszcza się jednego Polaka przeciw drugiemu.Opamiętajcie się i bądżcie Polakami , a nie psami do bicia i aportowania. Bój o prawdę Katynia przegrywamy , "polskie obozy śmierci" od czasu do czasu pojawiają się, Smoleńsk to najnowszy problem.Martwmy się ,żeby Rosjanie nie oskarżyli nas o "zaśmiecenie " brzozowego lasku ,lokalną" katastrofę ekologiczną",lub o coś jeszcze bardziej głupiego.Kim ,czy bardziej czym jesteśmy dla nich. Przecież: "Kurica nie ptica,Polsza nie zagranica",a polskiego Pana trzeba" z kopyta".Dlaczego my jesteśmy tacy głupi? I znowu aktualne staje się przysłowie :"Polak przed szkodą i po szkodzie głupi". Co na to nasi wielcy Przodkowie ?Jednak rozbiory i lata po nich,aż do
~Polecam 9-04-2011 15:38
http://www.youtube.com/watch?v=2_bkaQ3c18s&feature=player_embedded#at=76
Piipi Jelonkowa 9-04-2011 15:50
..do - [~Rymcycymcy] ..czytając Twój post .. BOJĘ się ! ..*o niektórych męzczyzn ! .. bo oni mogą ze strachu przed syreną .. zacząc pic alkohol !
~>anelise 9-04-2011 15:56
Gdzie w kółko o tym mówią? Ja o katastrofie czytam pierwszy raz od wielu miesięcy.
~Greg 9-04-2011 16:13
"Jutro minie rok od tragedii pod Smoleńskiem" - WOW.
~Henryk JG 9-04-2011 16:42
Nawiedzeni- syrenami będą się bawić. POLSKI CYRK
~! 9-04-2011 17:00
A ja jutro o 8:41 zakładam słuchawki na uszy i lecę na zakupy do Czech!
rymcycymcy 9-04-2011 17:07
Kolega 15:38 | ~Polecam | troszkę schrzanił linka :) ...poprawka, tu jest OK >>> http://www.youtube.com/watch?v=2_bkaQ3c18s
~j-in 9-04-2011 17:23
prośba do redaktorów jelonki; zróbcie jak najwięcej zdjęć prawdziwych polaków, żebyśmy wreszcie wiedzieli who is who w Jeleniej Górze, partyjnych i klechów nie bo ich już znamy i wiemy co potrafią.
~belgin 9-04-2011 17:24
znowu cały kwiecien beda przynudzac tym Smolenskiem ile mozna tego słuchac
~ej lol 9-04-2011 17:24
e ludzie dawajcie jutro trzeba się zmówić i coś dla śmiechu odwalić, jak wtedy z tym krzyże z puszek :D
~nestor 9-04-2011 18:17
Zapominanie o historii-jak się okazuje -nic nie daje.Imperium robi co zechce.Prezydent i rząd albo z naiwności albo ze służaczości ,udają ,że nic nie widzą , nic nie słyszą Znów potwierdza się słuszność polskiej polityki historycznej ś.p.Lecha Kaczyńskiego.Tylko jeden probllem czy wyborcy przejrzą na oczy i potrakutją rządzące PO tak jak na to zasługuje.PS.Właśnie słucham w TV,,ze pogoda "uniemożliwiła " B.Komorowskiemu osobiiste złożenie wieńca na Wawelu przy sarkofagu Prezydenta i Jego Małzonki.I to jest jasna konsekwencja.
~piotr 46 9-04-2011 19:11
Rosja nigdy nie była i nie będzie naszym przyjacielem ale musimy zrobic wszystko by nie była wrogiem (tak robią kraje zachodu).Zamach jest mniej niż prawdopodobny ale nie zmienia to faktu że były zaniedbania po stronie Rosjan (choć główna wina leży niestety po naszej stronie).Pomnik tak kontowersyjnemu prezydentowi mozna postawić skoro tak się niektórzy domagają ale żeby później nie mieli pretensji że powstana pominki:Kwasniewskiego,Jaruzelskiego,Wałęsy itd(po ich smierci oczywiście).Choć sam jestem praktykującym katolikiem absolutnie rozdzielam pojecia \"katolik\" i \"Polak\".Jest mnóstwo patriotów nie katolików i niestety nie mało pseudo katolików nacjonalistów.Wiara i narodowość to ZUPEŁNIE różne pojecia.
~A ja 9-04-2011 19:17
A ja jutrzejszy dzień spędzę jak zwykle. Polska głupota i pseudooszczędności zawsze doprowadzają do tragedii więc czemu się tu dziwić? Rocznica bitwy pod Grunwaldem!!! To jest rocznica!!! A tutaj będzie rocznica głupoty Polaka. Oby nigdy takiej tragedii... i głupoty...
~kleerup 9-04-2011 19:19
paranoja!
~vvv 9-04-2011 19:22
Mnie to lata.
~kgb 9-04-2011 19:47
Jestem patriotą...?Kim jestem ....?POLAKIEM ....?Wielu z was jest polaczkami ,lecz niewielu POLAKAMI !!!
~torsi 9-04-2011 20:16
Rok stypy narodowej, dajcie sobie spokój z tymi toksycznymi klimatami. Smoleńsk, to dobre dla nekromantów
Piipi Jelonkowa 9-04-2011 20:23
~Apel ..do WSPÓLNEGO działania: .. "Rodacy powinni wyłączyc telewizory i ..włączyc rozum ! ~Polacy .. powini wywieśic państwową flagę z kirem,zapalicz znicz ! ~BĄDZCIE ! .. znami ! *piipi
Piipi Jelonkowa 9-04-2011 20:28
..do - [~HenrykJG] ..CYRK ?? .. przeczytaj mój wpis z godz.14:51 ... i dołącz do NAS czyt.post z godz.20:23// ~Wiesz ? ..wtedy nie będziesz Clown ! ..ale Człowiekiem z .. Jelonki !
~Żółkiewski 9-04-2011 20:30
Obudżcie się Sarmaci ! Trzeba bojarów wytargac za brody!Rosjanie już wznieśli nam pomnik i to w samej Moskwie ,dla chłopa Minima i kniazia Pożarskiego ,którzy wzniecili powstanie przeciw nam.Na koń i szable w dłoń .Podnieście dumnie głowy,rusek chociażby nie wiem co zrobił ,Sarmacie nigdy nie dorówna.Pomnijcie na to jak umierali z godnością wasi przodkowie :pod Kłuszynem,Smoleńskiem ,w obronie Kremla i ci zabijani strzałem w tył głowy w Katyniu.Honor i duma i tak są po naszej stronie!
~Polak 9-04-2011 20:39
hej Wy co tak krzyczycie o Polsce i Ojczyźnie! Gdzie wasz patriotyzm na co dzień ? Jakiej produkcji samochodami jeździcie? Kto jest właścicielem marketów w których robicie zakupy ? Kto wyprodukował wasze komputery, telewizory, pralki ? Szukacie spisków, zamachów, wrogów. To wy jesteście kulą u nogi Polski i niepozwalacie rozwinąć Jej skrzydeł. Jątrzycie zamiast zająć się tym co ważne: PRZYSZŁOŚCIĄ. Cześć i pamięć poległym za wolność ? TAK, OCZYWIŚCIE: cześć i pamięć bohaterów, którzy oddali życie za Polskę a nie za partyjne ideały. Historia ? Tak jako podstawa do wyciągania wniosków na przyszłość a nie rozpamiętywanie krzywd. Codziennie ciężko pracuję dla siebie, dla firmy , dla Polski właśnie.A przez Was cały świat się smieje z naszej małostkowości i pieniactwa.
~n-l 9-04-2011 20:43
Panie Trowi i reszta "europejczyków". Grillujcie sobie, idździe uprawiać jogging, do pubu, ale pozwólcie innym w powadze i z godnością przezwać rocznicę Narodowej Tragedii, która dla was tragedią nie jest, bo tego nie rozumiecie, napychani jak gęsi czerwono-różową propagandą. I nie róbcie z siebie takich intelektualistów, bo nimi nie jesteście. Do mądrości wam daleko. Rzeczywiście trzeba być Polakiem i czuć po polsku, żeby rozumieć wagę tego wydarzenia. I szydzenie z innych świadczy tylko o waszej nędzy. Duchowej, rzecz jasna, której wypasione bryki i szpanerskie gesty i gadki nie zasłonią.
~do n z 20:43 9-04-2011 20:59
w ciągu tego roku na polskich drogach zgineło ponad 5000 osób - to jest prawdziwa tragedia !. Współczuje rodzinom ofiar tupolewa tylko dlaczego ten konkretnie wypadek nazywany jest tragedią narodową ? mógłbym użyć twojej retoryki i napisać, że tylko zmanipulowane przez pis i ojca redaktora mohery nie posiadające własnego zdania upatrują w tym niewątpliwie strasznym wydarzeniu tragedii narodowej. Reprezentujesz mądrość telewizji trwam i jarosława wielkiego i tylko twój (przepraszm - ich) punk widzenia jest słuszny - reszta to sprzedawczyki rosji, komuchy i popaprancy.... poprostu żal....
~JP100% 9-04-2011 21:19
smolens bolensk kolensk molensk
~Smoleńsk 9-04-2011 21:32
Smoleńsk to była kiedyś nasza ziemia ,którą straciliśmy na rzecz Moskwy ,teraz mały kawałek smoleńskiej ziemi znowu jest nasz ,bo skropiła go polska krew.
~blah 9-04-2011 21:57
n-l według mnie jesteś zakłamanym hipokrytom. W katastrofach lotniczych, samochodowych i innych ginie mnóstwo osób. Też się nimi przejmujesz? Nie, ponieważ są to dka ciebie ludzie obcy. Czy w grupie tych politykierów, którzy zginęli w katastrofie pod smoleńskiem był ktoś z twojej rodziny? Jeśli nie to nie udawaj, że coś cię to obchodzi.
~ziolo 9-04-2011 22:07
jutro nawet nie włączam radia ani telewizora,
~STOP 9-04-2011 22:20
------------------------------------------!
~emerytka 9-04-2011 22:29
do Trow i podobnie myślących.Piszesz,że wiesz co to iloraz inteligencji.Nie widać tego w Twoim myśleniu.Powtarzasz jak małpa tezy propagandowe z mediów.Człowiek powinien kierować się własnym rozumem.Jesteś pewnie młody i zdrowy,to dobrze i niech tak zawsze będzie.Ciekawa jestem jak byś się zachował gdyby Cię spotkalo jakie nieszcęście,wypadek,czy cięzka choroba,albo utrata kogoś bliskirego czy klęska żywiołowa.Też byś udawał takiego mądralę?Twoja bezmyślność i arogancja są obezwładnijące.Ale dopóki człowiek żyje ma szansę na poprawę czego i Tobie życzę.Dzięki Bogu,ze na codzień nie spotykam takich typów
~alexxx 9-04-2011 23:26
przepraszam czy tu bija ? ....
~figa 9-04-2011 23:45
A miał być dzień bez smoleńska? - Ta trauma nigdy się nie skonczy,kaczor będzie dzielnie walczył,ale czy chociaż raz był w krakowie na wawelu???
~kiedy koniec 10-04-2011 0:02
Tak ja rozumiem, że to była straszna tragedia, ale po pierwsze nie zgineła tylko para prezydencka ale i cała załoga oraz wszyscy inni którzy byli w tym samolocie, po drugie w dzień w dzień jest temat smoleńska i ja mam już tego dosyć! Ile można ten temat wałkować? Mam nadzieję, że od poniedziałku to się skończy, a Kaczyńskiego szlak trafi bo przez niego wstydzę się, że jestem polką.
~socjalista 10-04-2011 2:43
emeryt do >emerytki
~Lubicz 10-04-2011 8:59
Postarajcie się zrozumieć tych którzy o tym pamiętają,dla nich to ważne rozumiem że was to wkurza ale to Polacy taka nacja.
~luis 10-04-2011 9:00
,żygać się chce
~do trow 10-04-2011 9:41
Swieta racja , kolego,
~bang 10-04-2011 10:45
my tu gadu gadu a CIT poszedł w górę:)
~pan bzik 10-04-2011 16:10
Szable w dłoń ! : ))))
~ 11-04-2011 18:06
http://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa budowa atrakcji KPN

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Kiedy zniknie ten wykop?

Powstanie Młodzieżowa Rada Miejska

JSM buduje parking przy wsparciu Miasta

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
449
Tak
42%
Nie
47%
Nie wiem
11%