MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jutro II edycja Olimpiady z Podstaw Przedsiębiorczości w Rzemiosłach

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 stycznia 2017, 16:58
Aktualizacja: 17:06
Autor: Org
Fot. Archiwum
Druga edycja Olimpiady z Podstaw Przedsiębiorczości, którą organizuje Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym – Wydziałem Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, odbędzie się 17 stycznia w siedzibie szkoły przy ul. Cieplickiej 34.

Tematem przewodnim drugiego etapu są „formy zatrudniania i wynagradzania pracowników”. Udział w powyższym wydarzeniu zadeklarowali uczniowie z następujących szkół: Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach, I Liceum Ogólnokształcącego im W. Broniewskiego w Bolesławcu, Zespołu Szkół Przyrodniczo Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze, Zespołu Szkół Ekonomiczno -Turystycznych, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2, Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu Technikum nr 2, Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze, Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze oraz Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. Łącznie będzie to 48 uczniów z 10 szkół ponadgimnazjalnych.

Na uczestników olimpiady czekają atrakcyjne nagrody. Sponsorami olimpiady są następujące instytucje: Urząd Miasta w Jeleniej Górze, Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze, Urząd Miasta w Piechowicach, Bank PKO BP S.A. Oddział w Jeleniej Górze, Karkonoski Park Narodowy oraz Ryszard Dzięciołowski.

Finał olimpiady odbędzie się 17 marca 2017 roku na Wydziale Ekonomii, Zarządzania, i Turystyki w Jeleniej Górze, Uniwersytetu Ekonomicznego.

W poprzedniej I edycji olimpiady w 2016r. łącznie udział wzięło 400 osób z 10 szkół ponadgimanzajalnych.
Program olimpiady: www.zsart.edu.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na propsie! Dzisiaj i w niedzielę

Jesienny krajobraz rozstrzygnięty

Uczniowie szkolą się w Bautzen  

Piłki, które uczą

Nauczyciele dzieciom

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

GIS Day w szkole

Na Kilińskiego bezpieczniej

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
904
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%