MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Juniorzy Sudetów walczą o udział w mistrzostwach Polski

Wiadomości: OKRĘG
Czwartek, 3 kwietnia 2008, 21:11
Aktualizacja: 21:13
Autor: JEN
Podopieczni Artura Czekańskiego, czyli juniorzy Sudetów, walczą nadal o zwycięstwa w lidze makroregionu dolnośląsko – lubuskiego.

Zajmują, na razie, trzecie miejsce w tabeli i chodzi o to, by utrzymać tę pozycję, bo gwarantuje dalszą walkę - po zakończeniu rozgrywek rundy podstawowej – udział w dalszych rozgrywkach na szczeblu centralnym o mistrzostwo kraju.

W najbliższą niedzielę (6 kwietnia) nasi młodzi koszykarze będą walczyć od godz. 13. w hali przy ul. Sudeckiej o zwycięstwo nad SKM Zastal Zielona Góra i wynik tego spotkania będzie miał duży wpływ na układ w tabeli, bo rywal zajmuje w tej klasyfikacji czwarte miejsce i będzie chciał wygrać ten mecz.

Potem we wtorek (8 kwietnia) juniorzy Sudetów spotkają się w Zgorzelcu o godz., 13.30 w ważnym, zaległym meczu z liderem - Turowem, z którym przegrały u siebie tylko 67:69. Czas na rewanż!

Potem pozostaną do rozegrania tylko dwa spotkania, które Sudety raczej powinny wygrać: ze i Śnieżnymi Wronami Świdnica (13 kwietnia – u siebie) oraz outsiderem (13 miejsce) Olimpią w Legnicy (20 kwietnia).

W tabeli (13 drużyn) prowadzi Turów Zgorzelec (19 spotkań – 37 pkt.) przed WKS Śląsk I Wrocław (19 – 36.), Sudetami Jelenia Góra (20 – 35.), SKM Zastal Zielona Góra (19 – 32.) i Śnieżnymi Wronami Świdnica (19 – 31.)

Wszystko wskazuje więc na to, że po zakończeniu rozgrywek Sudety zajmą co najmniej czwarte miejsce uprawniające do dalszej gry o mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

O jeleniogórskim rynku

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

W Żeromie z... Żeromskim!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~... xD 5-04-2008 11:23
powinni wygrać ten zaległy mecz z Turowem i jutro z Zastalem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Mikołaj nie zawiódł

Chcą powtórki wyborów!

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
775
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
9%