Juniorzy Sudetów gorsi od Śląska

Czwartek, 13 października 2011, 13:47
Aktualizacja: Piątek, 14 października 2011, 15:44
Młodzi koszykarze Sudetów Jelenia Góra ulegli po ambitnej walce aktualnym mistrzom Polski w tej kategorii wiekowej WKS–owi Śląsk Wrocław 63:74.

Spotkanie ułożyło się już w zasadzie po pierwszych 10 minutach, kiedy to goście wygrali tą odsłonę 16:6. W kolejnych kwartach na parkiecie obserwowaliśmy wyrównaną walkę ambitną postawę jeleniogórzan w starcie z mistrzami Polski, jednak wyniku odmienić się nie udało. Śląsk pokonał Sudety 74:63.

Sudety Jelenia Góra – WKS Śląsk Wrocław 63:74 (6:16, 22:26, 16:15, 19:17)

Sudety: Kozak (24), Czornij (19), Dąbrowski (10), Ostrowski (6), Taraszkiewicz (2), Kiljian (2), Prystrom, Nadolski, Potocki

Śląsk: Leszczyński (22), Wiśniewski (12), Kulon (11), Nowicki (7), Byambadorj (6), Fedoruk (5), Kowalski (4), Krówczyński (3), Kubik (2), Czerwiński (2), Kowczal, Kucharski