Zalogowanych: 15

Jelenia Góra: Juniorzy starsi nie zwalniają tempa

Czwartek, 12 kwietnia 2018, 21:50
Aktualizacja: 22:03
Kolejne zwycięstwo wiosną odnieśli podopieczni Krzysztofa Pietrzyka, którzy w zaległym spotkaniu 18. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych rozegranym na stadionie przy ul. Złotniczej, pokonali Lechię Dzierżoniów 3:1.

Spotkanie mogło się rozpocząć od szybkiego ciosu w wykonaniu gości, jednak w pierwszej akcji meczu miejscowym dopisało szczęście. Kibice nie musieli długo czekać na zdobycze bramkowe, bowiem już w 7. minucie Habasiński skutecznie zakończył akcję indywidualną. Trzy minuty później goście odpowiedzieli golem w wykonaniu Wasilewskiego i do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po zmianie stron inicjatywa należała do gospodarzy, którzy w 62. minucie dzięki drugiej bramce Habasińskiego (strzał z dystansu) ponownie objęli prowadzenie. Wynik w samej końcówce ustalił Kacper Gęślak i jeleniogórzanie pokonując Lechię 3:1 zanotowali czwarte zwycięstwo w czwartym meczu rudny wiosennej. W ligowej tabeli Karkonosze są na 10. miejscu i tracą już tylko dwa punkty do ósmej Lechii Dzierżoniów.

Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Dzierżoniów 3:1 (1:1)