MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Juniorzy przygotowują się do sezonu

Wiadomości: Sparingi, obozy, wyjazdy
Piątek, 22 sierpnia 2008, 17:28
Aktualizacja: Sobota, 23 sierpnia 2008, 14:49
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. Benny
Juniorzy młodsi KKS–u w środę (20 sierpnia) rozegrali kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do nowego sezonu. Tym razem podopieczni Krzysztofa Pietrzyka pokonali na boisku przy ul. Podchorążych Górnika Polkowice 3:2. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami.

Jutro juniorzy KKS wybierają się do Ustronia Morskiego na 7-dniowy obóz, podczas którego piłkarze będą szlifować formę. Podczas pobytu w Ustroniu, piłkarze rozegrają mecze kontrolne z Kotwicą Kołobrzeg i Astą Ustronie Morskie. Po powrocie piłkarze przystąpią do nowego sezonu, a pierwsze spotkanie u siebie z Bolesławcem

Na obóz wyjechali już piłkarze Szkółki Piłkarskiej Gol. Juniorzy spędzą w Darłówku 10 dni, gdzie rozegrają serie meczów sparingowych z miejscowymi drużynami.

Juniorzy Lotnika Jeżów Sudecki również nie zwalniają tempa i godnie wykorzystują czas pozostały do sezonu. Również w środę podopieczni Marka Herzberga zmierzyli się na własnym boisku z drużyną Przyjaciół Gola, gdzie zasłużenie wygrali 4:1.

Juniorzy Lotnika pokazali beniaminkowi miejsce w szeregu, od początku sprowadzając rywala do głębokiej obrony Do przerwy juniorzy prowadzili 2:0 po bramkach Kukuły. W drugiej odsłonie obraz gry wyglądał podobnie, jednak Przyjaciola Gola próbowali odpierać ataki, a ich wysiłki zostały zwieńczone bramką honorową. Przyjaciele Gola ostatecznie przegrali 4:1, a Lotnik pokazał że ma dobrze wyszkoloną młodzież..
Pierwszy mecz jeżowian w sobotę 30 sierpnia o godz. 11. Na własnym boisku zmierzą się oni z Olimpią Kamienna Góra

Zdjęcia z meczów sparingowych juniorów KKS-u i Lotnika Jeżów Sudecki

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Sentymentalny powrót Watry

Wypadek przy baniakach  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Trwa remont Krakowskiej

Mają w nosie pieszych

W Filharmonii dla Niepodległej

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1015
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%