Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 29 marca 2008, 17:42
Aktualizacja: 20:49
Autor: JEN
Mialo być 9 pkt. zrobil się tylko jeden. .bo tylko drużyny młodzieżowe Karkonoszy zdobyły jeden pkt. w Ząbkowicach, a seniorzy przegrali 0:1w Dzierżoniowie z Lechią, choć na 10 min. przed końcem meczu i gnietli niemiłosiernie miejscowych.

Juniorzy starsi przegrali 1:3 (0:2), a młodsi zremisowali 2:2. Ich sytuacja w tabeli jest niewesoła, bo zajmują miejsca spadkowe w Lidze Dolnośląskiej Juniorów.

Natomiast seniorzy przegrywali 0:1 na 10 min. przed końcem meczu i mieli nieustającą przewagę. Bramkę stracili już w 9 min. ze strzału z odległości 30 metrów. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania, choć jeleniogórzanie drugą połowę spędzili na połowie rywala, których ratowało szczęście oraz słupek i poprzeczka. Szkoda, ale mecze wygrywa się golami a nie okazjami.

Więcej na ten temat w „Tygodniku Jelonka”. Szukaj w poniedziałek (31 marca) w kioskach.