Juniorki młodsze ze zmiennym szczęściem

Poniedziałek, 12 października 2015, 19:42
Aktualizacja: 20:21
Zwycięstwo KPR–u z Karpacza i porażka jeleniogórskiego – to wyniki juniorek młodszych z minionego weekendu, które walczyły o punkty w lidze wojewódzkiej.

W piątek (9.10) w Karpaczu doszło do meczu na szczycie, bowiem karkonoski "dream team" zmierzył się z Zagłębiem Lubin. Podopieczne Dilrabo Samadovej źle rozpoczęły spotkanie przegrywając po 8 minutach 1:4, ale trzy minuty później prowadziły już 5:4. Do przerwy uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego prowadziły 15:9, by w drugiej połowie kontrolować wynik. W 41. minucie było już 23:12 i mimo ambitnej pogoni (w 59. minucie było już tylko 25:23) Miedziowe musiały uznać wyższość KPR-u.

KPR Jelenia Góra/ SMS Karpacz - Zagłębie Lubin 26:23 (15:9)