MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Juniorki MKS MOS Karkonosze szykują się do ćwierćfinałów mistrzostw Polski

Wiadomości: KRAJ
Czwartek, 3 kwietnia 2008, 16:03
Aktualizacja: 16:04
Autor: JEN
Podopieczne Jerzego Gadzimskiego zakończyły rozgrywki rundy zasadniczej o mistrzostwo ligi dolnośląskiej juniorów na trzecim miejscu, co im dało awans do rozgrywek ćwierćfinałowych o mistrzostwo kraju.

Wiadome to było jeszcze przed rozegraniem meczu ostatniego rundy podstawowej z MKS MOS Wrocław, które jeleniogórzanki przegrały. Stało się tak, bo trener gospodyń dał pograć w tym spotkaniu rezerwowym zawodniczkom.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - MKS MOS Wrocław 61:72 (17:20, 12:24, 15:14, 17:14)

Karkonosze: Kowalczyk 26, Pawlukiewicz 14, Sawicka 10, Oses 8, Skoczylas 3, Fojna, Wójtowicz, Fredziak, Koulibaly, Foitzik.

Teraz jednak nie ma już żartów – powiedział Jerzy Gadzimski – jedziemy do Pabianic, gdzie rozegrany będzie jeden z ćwierćfinałowych turniejów o mistrzostwo Polski (18-20 kwietnia). Przeciwnikami będą: gospodynie MTK Pabianice, UKS Lotnik Wierzawice (Małopolska) i KKS Koszalin.

Jak mówi J. Gadzimski jego podopieczne będą walczyły o zajęcie przynajmniej drugiego miejsca, uprawniającego do dalszej walki o mistrzostwo Polski w półfinałach. Jednak nie będzie łatwo, bo bardzo mocny zespół mają gospodynie, a występujące w małopolskiej I lidze MUKS Wierzawice są również mocne.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gimbasket pokonany

Derby dla Spartakusa

W setne urodziny Tomaszewskiego

Wystartowała gra miejska

Mistrzynie z SP 11

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Zwycięstwo Wichosia

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
466
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%