MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Jubileusz zespołu „Bądź Ciszą”

Wiadomości: Region
Czwartek, 23 listopada 2017, 12:13
Autor: WAC
Fot. Użyczone/Organizator
Koncert z okazji pięciolecia zespołu „Bądź Ciszą” odbędzie się 24 listopada o godzinie 19.00 w Izerskiej Galerii Artystycznej w Kromnowie.

Zespół „Bądź Ciszą” powstał w 2012 roku, aby ubierać w dźwięki i brzmienia poezję swojej koleżanki Małgosi Kowzan. Jak mówią jego członkowie, najlepiej czują się grając kameralnie u przyjaciół przy kominku, w ogrodzie przy ognisku, w górskich chatkach i klimatycznych kawiarenkach.

Grupa zdobyła główną nagrodę na 47 Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Turystycznej i Studenckiej w Szklarskiej Porębie i wzięła udział w kilku większych festiwalach. „Bądź Ciszą występuje w składzie: Magda Kulaszka- śpiew, Irek Kulaszka- śpiew, gitara, Andrzej Gniewek- śpiew, skrzypce, Witek Stambulski- śpiew, gitara basowa, akordeon, Grzegorz Paszyński - gitara elektryczna, gitara akustyczna, śpiew, Bartłomiej Kulaszka - cajone, instrumenty perkusyjne

Podczas koncertu jubileuszowego z zespołem zagrają gościnnie: klawiszowiec Piotrek Lemański, udzielający się w wielu projektach muzycznych i studyjnych oraz Michał Stambulski- ex Microexpressions, CNC, Manhattan. Będą też niespodzianki, skierowane do każdego z pięciu zmysłów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Teraz mazur z "Halki"  

"Dusze słowiańskie. Teraz" – piękna baśń taneczna

Działka nad zabytek?

Spotkali się z Beatą Kempą

Zaczytaj się z Jelonką.com

Trwa rozbudowa SOSW

Drastyczne billboardy

Zauroczeni Karkonoszami – zaproszenie na wernisaż

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1287
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%