MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jubileusz Otwartej Grupy Swingującej w „Kwadracie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 listopada 2012, 8:43
Aktualizacja: 8:45
Autor: Mea
Fot. www.gswing.republika.pl
Koncert Otwartej Grupy Swingującej z gościnnym udziałem muzyków i wokalistów współpracujących z zespołem przez czas dziesięć lat jego istnienia odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w klubie „Kwadrat” przy ul. Bankowej. Wstęp jest bezpłatny za okazaniem zaproszenia, które można odebrać w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Trzcińskiego 12.

Otwarta Grupa Swingująca powstała jesienią 2002 r. przy Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. W skład zespołu wchodzą: Janisław Hiller – piano, Krzysztof Przyborowski - saksofony, klarnet, Dariusz Motyka - sax alt, Andrzej Kolasiński - gitara, gitara basowa, Mirosław Szeffer - gitara basowa oraz Lech Bartnicki – perkusja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radosne Mikołajki

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Na propsie! Dzisiaj i w niedzielę

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kawazmlekiem 24-11-2012 14:28
Dajcie spokój z tym Kwadratem, taka pseudo kulturalna Atrapa. Gogusie odpicowani, tani lans, tani panienki. Sashe Grey zaproście, bo im brak takich rozrywek. Żałosne wielce.
~jg27 26-11-2012 11:23
mi tam sie w kwadracie podoba. Byłam na tym 10 leciu i było symatycznie. Fajny klimat dużo dobrej muzyki jazz swing. Dla mnie która lubi taki taki rodzaj muzyki było to miłe spędzenie sobotniego wieczoru. Szkoda tylko, że większość osób przybyłych to ludzie starsi lub w średnim wieku, ale cóż do jazzu trzeba dorosnąć hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

4 pomysły na biżuterię jako prezent na święta

ODK do zameczku?

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Na Kilińskiego bezpieczniej

Mur oporowy został naprawiony

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
878
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%