MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jubileusz Otwartej Grupy Swingującej w „Kwadracie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 listopada 2012, 8:43
Aktualizacja: 8:45
Autor: Mea
Fot. www.gswing.republika.pl
Koncert Otwartej Grupy Swingującej z gościnnym udziałem muzyków i wokalistów współpracujących z zespołem przez czas dziesięć lat jego istnienia odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w klubie „Kwadrat” przy ul. Bankowej. Wstęp jest bezpłatny za okazaniem zaproszenia, które można odebrać w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Trzcińskiego 12.

Otwarta Grupa Swingująca powstała jesienią 2002 r. przy Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. W skład zespołu wchodzą: Janisław Hiller – piano, Krzysztof Przyborowski - saksofony, klarnet, Dariusz Motyka - sax alt, Andrzej Kolasiński - gitara, gitara basowa, Mirosław Szeffer - gitara basowa oraz Lech Bartnicki – perkusja.

Czytaj również

Rowerem przez Amerykę Południową

Senator Mróz o kolejnych programach społecznych

Opłata za odpady – za dzieci też płacimy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kawazmlekiem 24-11-2012 14:28
Dajcie spokój z tym Kwadratem, taka pseudo kulturalna Atrapa. Gogusie odpicowani, tani lans, tani panienki. Sashe Grey zaproście, bo im brak takich rozrywek. Żałosne wielce.
~jg27 26-11-2012 11:23
mi tam sie w kwadracie podoba. Byłam na tym 10 leciu i było symatycznie. Fajny klimat dużo dobrej muzyki jazz swing. Dla mnie która lubi taki taki rodzaj muzyki było to miłe spędzenie sobotniego wieczoru. Szkoda tylko, że większość osób przybyłych to ludzie starsi lub w średnim wieku, ale cóż do jazzu trzeba dorosnąć hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W śmieciach miasto tonie

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Głosy za strajkiem?

Moc kwiatów na miejskie skwery

Damian Drobyk zameldował się w Belen

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
917
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
7%