MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jubileusz Otwartej Grupy Swingującej w „Kwadracie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 listopada 2012, 8:43
Aktualizacja: 8:45
Autor: Mea
Fot. www.gswing.republika.pl
Koncert Otwartej Grupy Swingującej z gościnnym udziałem muzyków i wokalistów współpracujących z zespołem przez czas dziesięć lat jego istnienia odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w klubie „Kwadrat” przy ul. Bankowej. Wstęp jest bezpłatny za okazaniem zaproszenia, które można odebrać w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Trzcińskiego 12.

Otwarta Grupa Swingująca powstała jesienią 2002 r. przy Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. W skład zespołu wchodzą: Janisław Hiller – piano, Krzysztof Przyborowski - saksofony, klarnet, Dariusz Motyka - sax alt, Andrzej Kolasiński - gitara, gitara basowa, Mirosław Szeffer - gitara basowa oraz Lech Bartnicki – perkusja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Klasyki w Kowarach

200 pieczątek w 24 godziny

Uciążliwe pogorzelisko

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kawazmlekiem 24-11-2012 14:28
Dajcie spokój z tym Kwadratem, taka pseudo kulturalna Atrapa. Gogusie odpicowani, tani lans, tani panienki. Sashe Grey zaproście, bo im brak takich rozrywek. Żałosne wielce.
~jg27 26-11-2012 11:23
mi tam sie w kwadracie podoba. Byłam na tym 10 leciu i było symatycznie. Fajny klimat dużo dobrej muzyki jazz swing. Dla mnie która lubi taki taki rodzaj muzyki było to miłe spędzenie sobotniego wieczoru. Szkoda tylko, że większość osób przybyłych to ludzie starsi lub w średnim wieku, ale cóż do jazzu trzeba dorosnąć hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rajd zdewastował las?

Integracyjny piknik

Nowe wozy dla OSP

Prezes DIOZ za kratkami

Koło ratunkowe dla Flory?

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
781
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
3%