MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Joga dla każdego

Wiadomości: KARPACZ
Wtorek, 17 marca 2009, 18:07
Aktualizacja: 18:08
Autor: ahawer
W trosce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie mieszkańców Burmistrza Miasta Karpacza organizuje bezpłatne zajęcia „HATHA –JOGA +50”.

Spotkanie organizacyjne ( połączone z ćwiczeniami ) odbędzie się w dniu 02 kwietnia 2009r o godz.15.00 w Gimnazjum w Karpaczu ul. Łączna 2 – proszę o przyniesienie mat i dowolny strój sportowy ( ćwiczymy bez obuwia ).
Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej.
Będą to zajęcia rekreacyjno-ruchowe oparte na ćwiczeniach systemu hatha-joga, który jest zaakceptowany przez polskie prawodawstwo, wykładany i praktykowany na akademiach wychowania fizycznego oraz na innych uczelniach jako równorzędny z zajęciami WF. Na przestrzeni kilkuset lat zaobserwowano i udokumentowano ( także na podstawie badań laboratoryjnych ) bardzo szeroki wpływ ćwiczenia „ hatha- jogi” na ludzkie zdrowie psychofizyczne. Jest to oddziaływanie na cały organizm ( aparat ruchu, przemianę materii, układ oddechowy, układ naczyniowy, układ hormonalny, układ nerwowy ).
Wszelkie pytania proszę kierować do instruktora prowadzącego zajęcia Zbigniewa Kasperkiewicza, telefon /75/ 76-19-162 lub 962-373-217.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Głosy za strajkiem?

Studenci dzieciom

Każdy był zwycięzcą!

Wiosna Kresowa z Agatem

Już w sobotę kolejna Olimpiada Malucha

Kończy się referendum strajkowe

Żeromalia na filmowo

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
446
Tak
63%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
22%
Nie ma zdania
1%