MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

João de Sousa na Dzień Kobiet w Pałacu Staniszów

Wiadomości: Region
Wtorek, 24 lutego 2015, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Manu
Fot. Organizator
7 marca (w sobotę) o godz. 18.00, w ramach Festiwalu Muzykalia Staniszowskie, odbędzie się koncert “Zapach kobiety” w wykonaniu portugalskiego muzyka João de Sousy. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów.

João de Sousa to wokalista, gitarzysta i kompozytor pochodzący z Porto w Portugalii. Od dwunastego roku życia związany z muzyką, a od kilku lat również z Polską. Artysta prezentuje kompozycje uważane za klasykę nurtu fado, ale również utwory własnego autorstwa, nawiązujące swoim charakterem do brzmieniowej przestrzeni Półwyspu Iberyjskiego. Choć korzenie portugalskie mają szczególne miejsce w twórczości tego artysty, inspiruje się on różnymi gatunkami muzycznymi. W jego utworach można usłyszeć również wpływy muzyki jazzowej, elementy rytmów afrykańskich i brazylijskich, a wszystkie one połączone są w nowoczesny, świeży i intrygujący sposób. Wydał dotąd dwie płyty. Jego charakterystyczny głos znany jest m.in. z projektu “Ariel Ramirez Tango” oraz ze współpracy z Mikromusic i Smolikiem.

W koncercie “Zapach kobiety” wystąpią: João de Sousa - wokal, gitara, Dominika Białostocka – gitara, Marcin Spera - gitara basowa, Darek Samerdak – piano oraz Marlena Grodzicka-Myślak – skrzypce.

Cena biletu: 30 zł. Bliższe informacje - tel. 75-755-84-45 lub e-mail: fundacja@palacstaniszow.pl.

Po koncercie będzie można zjeść uroczystą kolację w Restauracji Pałacu Staniszów, przygotowaną specjalnie na tę okazję przez Szefa Kuchni.

Projekt “Muzykalia Staniszowskie” realizowany jest przy wsparciu: Urzędu Gminy Podgórzyn. Partnerzy: Dr. Schneider Automotive Polska, DWS Dräxlmaier, Sopp Polska, Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przeszkadzali gapie

Celadon? Ćwiczenia z obcości w BWA

Inauguracja ze Stradivariusem

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~sen 24-02-2015 9:10
Czy w cenie 30 zł jest również kolacja???
~do sen 24-02-2015 10:55
tak i nocleg z miss świata.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Sybiraczki i goście

Udana aukcja dzieł sztuki w BWA  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
577
Tak
13%
Nie
66%
Nie wiem
21%