MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

„Jesienny Festyn Trójki” w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Czwartek, 5 października 2017, 8:05
Autor: Joanna
Fot. Organizator
W sobotę (7.10) w Kowarach zaplanowano „Jesienny Festyn Trójki”. Impreza odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Gielniaka. Będzie dużo dobrej zabawy. Celem imprezy jest integracja mieszkańców Kowar i okolic, poznanie bliżej miasta, a przede wszystkim aktywność.

W godzinach 10.00 – 14.00 odbędą się rodzinne podchody, których hasło brzmi: „Rodzinne podchody budują więź starszych i młodych”. Następnie na terenie szkoły odbędzie się festyn. Uczestnikom podchodów wręczone zostaną nagrody.

Podczas festynu będzie wiele atrakcji takich, jak: rozgrywki w bule, rozgrywki krykieta rodzinnego, tor gladiatora, zajęcia artystyczne czy loteria fantowa. Będzie można z bliska obejrzeć samochody straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

Podczas festynu wystąpią dzieci i młodzież z przedszkoli kowarskich i szkoły podstawowej. Będzie również pokaz grupy tanecznej. Zakończenie festynu zaplanowano na godzinę 17.00.

Szczegóły dotyczące festynu na plakacie. Należy zgłosić wcześniej swój udział w podchodach: http://turysta.kowary.pl/rodzinne-podchody-buduja-wiez-starszych-i-mlodych/

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Fundusze dla powiatu

Areszt dla mieszkańca Krzeszowa

Nowy program "Moja woda"

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Wyrok dla sędziego

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
197
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
14%