MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Jesienne góry w obiektywie. Rozstrzygnięcie konkursu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 1 marca 2011, 9:21
Aktualizacja: 9:51
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wczoraj podczas zajęć związanych z projektem „Moja Mała Ojczyzna” w Teatrze im. Norwida zaprezentowano laureatów i wyróżnionych w zmaganiach fotograficznych związanych z październikowym rajdem lingwistyczno–krajoznawczym.

Jesienią ubiegłego roku uczniowie ośmiu jeleniogórskich szkół udali się w góry na wpisany w projekt MMO rajd, podczas którego nie tylko poznawali piękno okolic, lecz także uwieczniali je na zdjęciach. W ramach imprezy przewidziano bowiem „trasę fotograficzną” i przewidziano konkurs na najlepsze ujęcia.

Konkurs rozstrzygnięto 25 lutego, a wczoraj – na improwizowanej wystawie na fortepianie w teatralnym „Old Pubie” – zaprezentowano wyróżnione i nagrodzone prace, a także uhonorowano ich autorów. Zmagania wygrała Katarzyna Onoszko z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, drugie miejsce przyznano Karolinie Dudzie z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych, a trzecie – Emilii Szczypce z I LO im. Żeromskiego. Wyróżniono zdjęcia Igora Dyjacha (ZST „Mechanik”) oraz Pauliny Pik (Zespół Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych).

Jak poinformowała Kazimiera Pitera, koordynatorka projektu „Moja Mała Ojczyzna”, fotografie będą eksponowane w Książnicy Karkonoskiej w późniejszym terminie, o którym poinformują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Przedszkole po remoncie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Piipi Jelonkowa 1-03-2011 18:07
Kocham .. jesień na fotkach czarno-białych ! .. bo wtedy fajnie się szuka ..*kolorów ! ~Gratulacje ! .. dla Artystów z aparatem w łapce

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Stypendia dla najzdolniejszych

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Czytelniczka: drogo i brudno

Czy wiesz jakie możliwości ma Twój smartfon? – warsztaty

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
652
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%