MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Jesienna edycja Ledwie Dychy za nami

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Sobota, 18 listopada 2017, 23:47
Aktualizacja: 23:49
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tor
W sobotnie południe (18.11) Góra Szybowcowa i okolice ponownie zostały opanowane przez miłośników aktywnego trybu życia. Ze względu na ostatnie wichury trasa nieco się zmieniła, ale po raz kolejny w trudnym biegu uczestniczyło niemal 200 osób.

Rywalizację panów wygrał Pawel Brydl z Czech, który dystans niemal 10 km pokonał w czasie 38 minut. 19 sekund za zwycięzcą na metę przybiegł Adam Dymitroca, a na najniższym stopniu podium stanął Jacek Jolibski. Czwarte miejsce zajął Tomasz Kałużny, a piąte Paweł Sadowski.

Wśród pań zdecydowanie najszybsza była Danuta Piskorowska, która na mecie zameldowała się z czasem 46:52, a kolejną zawodniczkę wyprzedziła niemal o 5 minut! Drugie miejsce zajęła bowiem Jagoda Petryna (czas: 51:39), a trzecie Marta Siemieniec (53:03). Czwarta na mecie była Monika Balicka-Kochel (53:38), a piąta Katarzyna Malinowska-Nguyen (54:00). W sumie na starcie stanęło 55 kobiet i 140 mężczyzn.

RuneXtreme Ledwie Dycha odbywa się dwa razy w roku – w edycji wiosennej i jesiennej. Tradycyjnie najliczniejszą reprezentację wystawiła ekipa Strzegomskiej Dwunastki, ale licznie zgromadziły się też reprezentanci Kowary Biegają, Biegamdlazdrowia.pl, Żary Runners Team i wiele innych ekip z różnych stron Dolnego Śląska i Polski. Kompletne wyniki poszczególnych kategorii dostępne na stronie: www.super-sport.com.pl/wyniki/wyniki-2017/1567-runextreme-2017-edycja-jesienna.html

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rondo – czy w tym roku się uda?

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia w ruchu

Drastyczne billboardy

Spotkania z Beatą Kempą

Odmrażają Bike Maraton

Tenisiści walczą o puchar

Spotkali się z Beatą Kempą

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1109
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%