MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jelonka po raz 24. - ważne zmiany!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 25 marca 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
Zwiększyliśmy objętość do 24 stron, za tę samą cenę! W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

<b>Kac po izbie</b>
Policyjny „dołek” pęka w szwach od pijaków, w szpitalu podpici bezdomni zrażają innych pacjentów. To obraz po zlikwidowaniu przed kilku laty miejskiej izby wytrzeźwień. – Trzeba ją otworzyć na nowo – apelują lekarze i policjanci. Co na to władze miasta?

<b>Pałac pojednania</b>
Spadkobiercy rodu Schaffgotschów chcą urządzić centrum polsko-niemieckie.

<b>Winni czy nie?</b>
Zaskakujący wyrok w sprawie lekarzy ze Szklarskiej Poręby, którzy oskarżeni zostali o przyczynienie się do śmierci pacjenta.

<b>Wymodlić sukces</b>
Licealiści wrócili z pielgrzymki do Częstochowy, a matura coraz bliżej. Jakie nastroje panują wśród młodych ludzi tuż przed egzaminem dojrzałości?

<b>Ktoś zawali</b>ł
Czy doradczyni wicepremiera Leppera i córka posłanki Samoobrony jest odpowiedzialna za klęskę parkingu wielopoziomowego? Zobacz, co ma ona wspólnego z jedną z największych inwestycji w Jeleniej Górze poprzedniej kadencji.

<b>Sto dni prezydenta</b>
Podsumowujemy okres rządzenia nowego prezydenta. Co Marek Obrębalski zrobić powinien w nadchodzących miesiącach kadencji?

<b>Niestraszna armia</b>
Wojska nie trzeba się bać. Zamiast w mundurze z karabinem, można odsłużyć swoje np. w straży pożarnej. Studentom natomiast WKU proponuje tzw. przeszkolenie wojskowe – o wiele krótsze, niż służba zasadnicza.

<b>Sędzia zawalił</b>
Czy remis w meczu Karkonosze – Chrobry rzeczywiście był sprawiedliwy? Przedstawiamy naszą ocenę pracy sędziego w tym spotkaniu.

<b>Szanowni Czytelnicy</b>
Z przyjemnością przedstawiam Państwu kilka dobrych wiadomości, dotyczących Jeleniogórskiego Tygodnika Jelonka.com. Zwiększyliśmy objętość gazety i od dzisiaj – już na stałe – będziemy wychodzić w wymiarze 24 stron, nie zmieniając ceny pisma. Dzięki temu zwiększyła się liczba ogłoszeń drobnych. Postanowiliśmy też poświęcić całą stronę na cieszącą się niesłabnącą popularnością „Jelonkę z lotu ptaka”. Od dzisiaj będziemy także dostarczać więcej wiadomości z powiatu jeleniogórskiego. Nie znaczy to, że zaniedbujemy Jelenią Górę. Przeciwnie. Będziemy więcej pisali o naszym mieście. Przy wprowadzaniu tych zmian braliśmy przede wszystkim Państwa opinie na temat tygodnika. Mam nadzieję, że te nowości Państwo przyjmą pozytywnie.
Marek Tkacz

Ogłoszenia

Czytaj również

Robert Biedroń w Jeleniej Górze

KOD czeka na prezydenta Dudę

Prezydent Duda odwiedzi Jelenią Górę

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~cichy wielbiciel 25-03-2007 18:44
Byłoby super, jakbyście jeszcze umieszczali przy artykułach komentarze z portalu jak to robi np. Wyborcza, bo niektóre są bardzo celne, rozwijają artykuł często o specjalistyczną wiedzę albo bliższą obserwację niż mają dziennikarze.
~argo 26-03-2007 17:08
czyli krotko mowiac nowiny jeleniogorskie bis bo niestety nie ma gazety ktora by tylko i wylacznie mowila o sprawach i mieszkancach jeleniej gory m,nie powiat nie interesuje mnie intresuje tylko to co dotyczy miasta jego mieszkancy rozwoj nowinki i historia , a wy za swietlanym przykladem nowin jeleniogorskich chcecie dostasrczyc kaszane i moze jeszcze zacznicie serwowac nam przedruki czyzby w naszym miescie bylo tak fajnie i nie bylo korupocji zlych urzednikow niuczciwych ludzi czy uwazacie ze ploty z regionu beda zabawniejsze od plot z naszego miasta czy to poprostu latwizna
~do | cichy wielbiciel 26-03-2007 19:55
czy nie zauwazyles ze duzo artykułów co jest w internecie to nie ma w gazecie?? w gazecie sa w wiekszosci inne artukuły
~cichy wielbiciel 26-03-2007 21:45
Z tych wyżej reklamowanych co najmniej 3 były w necie. Nie licząc sportu. Zgodność obu wydań jest myślę gdzieś na 50%.Tak na oko.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jedna oferta na Centrum Edukacji Przeciwpożarowej

MZK na Walentynki

Bestie... są spoko!

Kierował bez uprawnień

Takie schronisko

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
181
Tak
54%
Nie
41%
Nie wiem
5%