MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jelonka na papierze po raz 21.

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 4 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2009, 9:50
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

Mieszkańcy Janowic Wielkich obawiają się, że we wsi grasuje przestępca. Oficjalną przyczyną zgonu Zbigniewa G. jest nieszczęśliwy upadek. – To niemożliwe, przecież miał pękniętą czaszkę w dwóch miejscach – mówią członkowie jego rodziny. Ich zdaniem, ktoś musiał „mu pomóc”. To już trzecia śmierć w niecodziennych okolicznościach w tej gminie.

Ulice i chodniki zastawione pojazdami to codzienność. Piesi psioczą na kierowców, którzy stawiają auta, gdzie się da. W ratuszu powstał plan utworzenia nowych parkingów. Zobacz, gdzie będą one zlokalizowane.

Wreszcie dobra wiadomość dla pasażerów Polskich Kolei Państwowych: energooszczędne i wygodniejsze od tradycyjnych składów autobusy szynowe znów obsługują linię do Lwówka Śląskiego i Węglińca.

W stolicy Karkonoszy już od prawie 10 lat planuje się budowę aquaparku. Tymczasem pierwszy park wodny powstanie nie w Jeleniej Górze, a w Karpaczu. Budowa ruszy już w sierpniu. Kiedy podobnej inwestycji doczekają jeleniogórzanie?

Sasza i jego kolega Mirosław G. zapewniają, że chcieli tylko okraść babcię Cebularzową.Ale wystraszyli staruszkę tak bardzo, że ta zmarła. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Komu przekazać 1 procent swojego podatku? Jeleniogórski szpital zbiera pieniądze na karetkę dla oddziału ratunkowego. Harcerze, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, kluby sportowe – na wychowanie i wypoczynek młodzieży.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

95 lat Lasów Państwowych  

Nowy konkurs na prezesa KCGO

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Droga będzie jak nowa

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Stop marginalizacji średnich miast

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%