MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jelonka na papierze po raz 20.

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 25 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 25 lutego 2007, 16:24
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

Błąd albo działanie osoby chorej psychicznie: takie hipotezy w sprawie zamiany w Jelfie fiolek corhydronu na śmiertelnie niebezpieczną scolinę stawiają prokuratorzy prowadzący śledztwo. Czy rzeczywiście sabotaż jest wykluczony, jak oświadczyli śledczy? Komu zależy na rozgłosie tzw. afery z corhydronem? Kto na tym zyskał a kto stracił?

Już 33 osobom przedstawiła Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zarzuty wręczenia korzyści majątkowych w zamian za pomoc w uzyskaniu prawa jazdy. Podejrzani przyznali się do winy i rzucili nowe światło na prowadzone przez śledczych dochodzenie.

Postrach mieszkańców ul. Rózyckiego, pies Klajzder, prawdopodobnie już nikogo nie pogryzie. Pomoc, po naszej ubiegłotygodniowej publikacji, zaoferował prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski. Sprawa trafiła też do prokuratury.

Głosami klubów Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz koła Nasz Dom na wtorkowej sesji rady miasta uchwalono budżet stolicy Karkonoszy na bieżący rok. Zobacz, na co przeznaczono miejskie pieniądze.

Gimnazja rozpoczęły bój o uczniów. Absolwenci szkół podstawowych się cieszą: mają w czym wybierać i mogą dopasować ofertę do swoich zainteresowań. Dla szkół to bitwa o nauczycielskie etaty.

Pracodawcy potrzebują kucharzy, kelnerów, recepcjonistów (ze znajomością co najmniej języka niemieckiego). Poszukiwane są szwaczki, elektrycy, ślusarze, a przede wszystkim wszelkiego rodzaju budowlańcy. Zobacz, jakie wymagania muszą spełnić kandydaci.

Karkonosze Jelenia Góra nie mają prezesa, ale jest szansa na pozyskanie stałego sponsora. Zobacz, kto kieruje zasłużonym klubem i jakie są plany na przyszłość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

O rozpadających się górach

Wokół Ratusza – to warto zobaczyć!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~czytelnik 25-02-2007 20:06
no to jak juz nie moge sie doczekac kiedy kupie nowy nimer mojej gazetki:)))))
~Kasia 26-02-2007 6:53
ja juz lece w podskokach i kupuje :]
~misio 26-02-2007 7:54
Za to tutaj powoli nie ma czego czytać. Ale to było do przewidzenia. Za mało do pisania w tak małym mieście.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odznaczenia PZN  

Studium na początek

Koperty życia już w Mysłakowicach

W Filharmonii dla Niepodległej

Oświadczenie prezesa KSWIK w sprawie oczyszczalni ścieków w Mysłakowicach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
977
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%